Huawei P20 işte bu tarihte tanıtılacak!

Huawei P20'nin resmi duyuru tarihi hakkında çeşitli iddialar vardı. Bazı kaynaklar nisan ayını işaret ediyordu, şimdi konuyla alakalı yepyeni bir rapor yayınlandı.

Huawei P20 işte bu tarihte tanıtılacak!

Huawei P20'nin MWC 2018'de olmayacağı ETNews ve çeşitli kaynaklar tarafından dile getirilmişti. GSM Arena'nın raporuna göre Huawei P20 (Kimine göre ismi P11 de olabilir), 27 Mart'ta Paris'te düzenlenecek özel bir etkinlikle tanıtılacak.

HUAWEİ MATE 10 PRO İNCELEMESİ

HUAWEI P20 DIŞINDA BAŞKA MODELLER DE VAR!

Eski raporlarda geçenlere yeniden göz atarsak, P20 dışında P20 Plus ve P20 Lite modelleri olacak. Gerçi burada şöyle bir durum daha var. Bazı kaynaklar P20 Plus adının Pro olacağını ileri sürerken, kimi raporlarda ise Plus ve Pro'nun ayrı bir model olduğu iddia edildi.

Huawei P20 Pro daha önce Amazon'da listelenen ekran koruyucu ile sızdırılmıştı. P20 Pro'da iPhone X'teki gibi ekran çıkıntısı var. Ayrıca dedikodulara göre telefonun iPhone X'e benzer yanı sadece ekran çıkıntısı olmayacak. Yeni cihazda Face ID ve animoji benzeri özellikler için Huawei tarafından geliştirilmiş üç boyutlu algılama çözümü olacak.

HUAWEİ'DEN 10 KAT DAHA HIZLI YENİ ŞARJ TEKNOLOJİSİ!

BİZE ULAŞIN