Süper Mavi Kanlı Ay Tutulması'nda yaşanan olay internete damga vurdu

Ender olarak görülen Süper Mavi Kanlı Ay Tutulması dün gerçekleşti. Dünya'nın çeşitli yerlerinden bu muhteşem doğa olayı izlendi. NASA ise canlı yayın yaptı. Ancak canlı yayında olan bir olay ortalığı fena salladı. Sosyal medyada tartışmalara neden oldu.

Süper Mavi Kanlı Ay Tutulması'nda yaşanan olay internete damga vurdu

Dünya'nın tek uydusu olan Ay'ın kızıl görüntüye büründüğü tam Ay tutulması ile gerçekleşen Süper Kanlı Mavi Ay tutulması Türkiye'den ve dünyanın çeşitli bölgelerinden izlendi.

Bu tarihi anları milyonlara ulaştırmak için uzun bir süredir hazırlık yapan Amerikan Havacılık ve Uzay Dairesi (NASA) Süper Kanlı Mavi Ay tutulmasını canlı yayınladı.

UFO OLABİLİR Mİ?

Ancak NASA'nın yayınında kadraja giren bir cisim, UFO tartışmalarını alevlendirdi. Özellikle sosyal medyada sıkça paylaşılan bu kare ülke basınında da kendisine yer buldu. NASA'dan konu ile ilgili bir açıklama yapılmadı.

UZAYLILAR İTALYA'YI ZİYARET ETTİ

Bilim kurgu filmlerinin değişmezi insanoğlu ile uzaylıların karşılaşmaması kuşkusuz biliminde en yoğun mesai harcadığı konu. SETI Institute'de çalışan Astronom Dr. Seth Shostak bu konu ile ilgili oldukça ilgi çekici açıklamalarda bulunmuştu.

SİNYALLER UZAYLILARA AİT OLABİLİR Mİ? YENİ BİR İDDİA GÜNDEME GELDİ

20 YIL İÇİNDE UZAYLILARLA KARŞILAŞACAĞIZ

Dr. Seth Shostak dünya dışı yaşam ile önümüzdeki 20 yıl içinde karşılaşacağımız öngörüsünde bulundu. Shostak, bu durumun fiziksel bir temas değil gezegenler arası bir mesaj olacağı iddiasında.

Amerikan Uzay ve Havacılık Dairesi (NASA) de geçtiğimiz aylarda dünya dışı bir yaşama dair somut verilerin 20 yıl içinde çok daha net bir şekilde belirlenebileceğini açıklamıştı. (Hürriyet)

UZAYLILARI YANLIŞ YERDE Mİ ARIYORUZ?

BİZE ULAŞIN