Galaxy Note 9'un bazı özellikleri onaylandı

Samsung'un sıradaki üst seviye akıllı telefon modeli Galaxy Note 9 ile ilgili ilk bilgiler gelmeye başladı. Cihazın ilk benchmark'ı yapıldı.

Galaxy Note 9'un bazı özellikleri onaylandı

?Samsung geride bıraktığımız MWC 2018 fuarında Galaxy S9 modelleriyle dikkatleri üzerine çekmeyi başarmıştı. Fİrma bu modellerin üzerinden çok geçmeden yılın ikinci yarısı için çalışmalarına başladı. Bugün gelen haberlere göre bu anlamda sonraki üst seviye telefonu Galaxy Note 9'un ilk benchmark'ı yapıldı ve cihazın bazı özellikleri de onaylandı.

HTML5 browser test veritabanında yapılan benchmark'ta Galaxy Note 9 olduğu düşünülen Samsung SM-N960U model numaralı bir cihaz karşımıza çıktı. Bu modelin ekran oranı 18.5:9 iken, Sonsuzluk Ekranı'na sahip olduğu ve Samsung Experience 8.0 ile Android Oreo çalıştırdığı da görüldü.

Bu gün yüzüne çıkan bilgilerin Galaxy Note 9'un ilk onaylanan özellikleri olduğu düşünülüyor. Ancak bunların bu kadar ekren ortaya çıkması işin en şaşırtıcı kısmı. Bu durum, Samsung'un işleri artık biraz daha sıkı tutması olarak algılanabilir.

MWC 2018: SAMSUNG GALAXY S9, GALAXY S8'DEN DAHA ÇOK SATABİLİR Mİ?

BİZE ULAŞIN