Samsung güvenlik güncellemelerinde değişiklik yaptı!

Samsung, web sitesinde güvenlik güncellemeleriyle ilgili bölümde bir takım değişiklikler yaptı. Hangi modellerin aylık, hangilerinin üç aylık periyotla güvenlik güncellemelerinden yararlanacağını listeledi.

Samsung güvenlik güncellemelerinde değişiklik yaptı!

Güney Koreli teknoloji devi Samsung, bu aralar Galaxy S9 ve S9+ ile bir hayli gündeme geliyor. Şirketin ismini yeni telefonlarıyla daha çok duyuyoruz. S9 ve S9+'ın ön plana çıktığı bu dönemde, Samsung'la ilgili diğer gelişmeler biraz arkada kaldı. Android Police sitesi şirketin sessiz sedasız yaptığı bir değişikliği fark edip, takipçileriyle paylaştı.

GALAXY A8+ (2018) HANGİ LİSTEDE?

Sitenin haberine göre Samsung, güvenlik güncellemeleriyle ilgili web sayfasını güncelledi. Galaxy J1 (2016), J3 (2016), A3 (2016) gibi bazı modeller tamamen kaldırılırken, daha yakın zamanda piyasaya çıkan Galaxy A8+ (2018) dikkat çekti. Samsung'un yeni modellerinden biri olan A8+ (2018) üç ayda bir güvenlik güncellemesi alacak görünüyor. Diğer taraftan Galaxy A8 (2018) ise aylık güvenlik güncellemelerinden yararlanıyor.

SAMSUNG GALAXY S9 VE İPHONE X KARŞI KARŞIYA GELDİ! HANGİSİ DAHA HIZLI?

Galaxy J2 (2018) ve Galaxt Tab Active 2 de üç aylık güvenlik güncellemeleri listesine eklenmiş. Galaxy S9 ve S9+ ise şimdilik listede yok, ancak iki yeni üst düzey model yakın zamanda aylık güvenlik geliştirmeleri kısmına eklenecektir.

Üsttekiler aylık güvenlik alacak olan modeller, alttakiler ise üç aya dahil olan modeller.

BİZE ULAŞIN