Samsung Galaxy Note 9'un bir özelliği ortaya çıktı!

Galaxy S9 ve S9+ resmen tanıtıldı, böylece spekülasyonlar da son buldu. Dedikodu kaynaklarının yeni hedefinde ise Galaxy Note 9 bulunuyor. Bir süreden beridir Note 9'da ekrana entegre parmak izi olacağına dair raporlar yayınlanmıştı. Son gelişmeler ise bu konuya daha fazla açıklık getirdi.

Samsung Galaxy Note 9'un bir özelliği ortaya çıktı!

Vivo X20 Plus UD, ekrana entegre parmak izi tarayıcısına sahip olan ilk telefon olsa da, yine de bazı problemlerle karşı karşıya kaldı. Apple hakkındaki öngörüleriyle tanıdığımız KGI analisti Ming-Chi Kuo, bu konuyla ilgili dikkat çekici bir rapor yayınladı.

SAMSUNG GALAXY S9 VE S9+ PİL ÖMRÜ

KUO NELER DEDİ?

Kuo, ekrana entegre parmak izi teknolojisinin ekran koruyuculara karşı duyarsız kalabileceğini (Vivo'nun mücadele ettiği bir şey) ve farklı hava koşullarında ise tutarsızlık yaşatabileceğini belirtti.

Endüstri içinden isimsiz bir kaynak da analistin öngörülerini destekleyen açıklamalarda bulundu. İsimsiz kaynak, "Optik, kapasitif veya ultrasonik çeşitlerin avantajları ve dezavantajları var. Bu yüzden şu anda tam anlamıyla ticarileşebileceğini düşünmüyorum. Samsung'un ekrana entegre parmak izini gelecek sene çıkaracağı modellerde kullanacağına inanıyorum" dedi.

SAMSUNG GÜVENLİK GÜNCELLEMELERİNDE DEĞİŞİKLİK YAPTI!

GALAXY S10 VEYA NOTE 10'DA OLABİLİR

Uzun lafın kısası, Galaxy Note 9'da S9 ve S9+'taki gibi kamera altında parmak izi tarayıcı olacak görünüyor. Eğer isimsiz kaynağın dedikleri doğruysa, Galaxy S10 veya Note 10'da ekrana entegre parmak izi tarayıcı olabilir.

BİZE ULAŞIN