Apple AirPods 2'nin özellikleri belli oldu

Apple'ın yeni nesil kablosuz kulaklığı AirPods 2 hakkında taze bir rapor yayınlandı. Kaynak, yeni kulaklığın eskisine göre daha uzun kullanım ömrü sunacağını ve ekstra başka özelliklerin olacağını iddia ediyor.

Apple AirPods 2'nin özellikleri belli oldu

Daha önce yaptığımı haberde AirPods 2'nin potansiyel çıkış tarihinin detaylarını sizlere aktarmıştık. Şimdi ise kulaklık hakkında ilginç bir rapor daha yayınlandı.

APPLE'DAN UCUZ HOMEPOD GELİYOR!

W2 KABLOSUZ ÇİPİ OLACAK

İsimsiz endüstri kaynaklarının iddialarına göre AirPods 2'de W2 çipi yer alacak. Şu anda Apple Watch Series 3'te bulunan W2 kablosuz çipi, AirPods'ta bulunan W1'e göre Bluetooth ve Wi-Fi'yi %50 daha fazla enerji verimli hale getiriyor. Ayrıca daha yüksek kablosuz bağlantı hızı sunuyor. Kaynak, Apple'ın hazır olan W2 çipini AirPods 2'de kullanmayı planladığını, geliştirilmekte olan W3'ü ise yeni nesil akıllı saatine sakladığını belirtti.

Raporda AirPods 2'nin gürültü giderme özelliği dışında, suya ve toza dayanıklı olacağı, ayrıca daha fazla kullanım süresi sunacağı yazıyor. Bununla birlikte kaynak ilginç bir iddiada daha bulunuyor ve yeni kulaklıkların daha fazla kitleye hitap etmesi için fiyatının uygun tutulacağını ileri sürüyor.

DAHA ÖNCE DE İDDİA EDİLMİŞTİ

W2 çipi, gürültü önleme özelliği, suya ve toza dayanıklı olması gibi özellikler daha önce de bazı piyasaya gözlemcileri tarafından dile getirilmişti. Fiyat ise yeni gelişmelerden biri. Sonuç olarak bu bilgilerin birer iddia olduğunu unutmamak gerekiyor.

KİLİTLENEN AÇILMAYAN İPHONE NASIL AÇILIR?

BİZE ULAŞIN