Apple iOS 11.4 beta 1'i yayınlandı! iOS 11.4'teki yenilikler nedir?

iOS 11.3 yakın zamanda çıkmıştı, ancak Apple'ın yazılım ekibi fazla mesai yapıp, iOS'ta değişiklikler gerçekleştirmeye ve iyileştirmelere devam ediyor. Apple şimdi de iOS 11.4 güncellemesini duyurdu ve ilk betasını geliştiriciler için yayınladı.

Apple iOS 11.4 beta 1'i yayınlandı! iOS 11.4'teki yenilikler nedir?

Apple, iOS üstünde geliştirmelere hız kesmeden devam ediyor. iOS 11.4'ün ilk betası kayıtlı geliştiriciler için yayınlandı. Ancak forumlarda ve çeşitli yerlerde yazanlara göre beta profilinin indirilmesini engelleyen bir hata var ve bazıları bu problemle karşılaşmış.

İOS 11.3'TEKİ İPHONE PİL SAĞLIĞI ÖZELLİĞİ NASIL KULLANILIR? İPHONE NASIL HIZLANDIRILIR?

IOS 11.4'TEKİ YENİLİKLER NEDİR?

iOS 11.4 beta 1'de AirPlay 2 özelliği bulunuyor. AirPlay 2'nin 11.3'le gelmesi bekleniyordu, fakat bazı kaynaklar bir takım problemlerden dolayı AirPlay 2'nin bir sonraki güncellemeye eklendiğini iddia etmişlerdi ki, bu spekülasyonlar böylece doğru çıkmış oldu.

AirPlay 2'le birlikte HomePod için stereo desteği var, ama bu özellik gerekli HomePod yazılımı yayınlanmadığı için şu anda düzgün çalışmıyor.

Bunlar dışında ise en azından beta 1'de başka göze çarpan bir yenilik görünmüyor. 11.4'ün diğer beta sürümlerinde iCloud Messages'ı da görebiliriz.

İPHONE 5S'E O ÖZELLİĞİN NEDEN GELMEDİĞİ BELLİ OLDU

BİZE ULAŞIN