Son dakika: Twitter çöktü mü? IOS'tan Twitter'a neden girilemiyor? Twitter'da bağlantı sorunu var

Twitter'ın İOS için olan mobil uygulamasında, uygulamaya bağlantı sorunu yaşanıyor. Twitter'a İOS aygıtlarından giriş yapmaya çalışan kullanıcılar, yeni tweetlerin ana sayfalarına düşmediğini ve eski tweetlerin düştüğünü belirtiyor. Twitter'da bağlantı sorununun yaşanmasından sonra kullanıcılar 'Twitter'a ne oldu?', 'Twitter çöktü mü?', 'Twitter'daki sorunun kaynağı ne?' mesajlarını paylaştılar. İşte merak edilen soruların cevapları.

Son dakika: Twitter çöktü mü? IOS'tan Twitter'a neden girilemiyor? Twitter'da bağlantı sorunu var

Sosyal medya sitesi Twitter'a İOS uygulaması üzerinden giriş yapan kullanıcılar, yaklaşık 1 saattir ana sayfadaki tweet'lerin yenilenmediğini ve bağlantı sorunu yaşadıklarını raporluyor. Yaşanan bağlantı sorunuyla ilgili İngiltere ve civarındaki sunucularında problem yaşandığı görülüyor. Kyllanıcılar, Twitter'a Android ve masaüstü sürümünden giriş yaparak görüş bildiriyor. Twitter'ın İOS uygulamasının ana sayfasında yaşanan sorunla ilgili henüz resmi bir açıklama yapılmadı.

Saat 21:30 civarında İOS cihazlarında yaşanan aksaklık düzeltildi. Kullanıcılar mobil uygulamadan Twitter'a bağlanmaya başladılar.

Twitter ise İOS cihazlarında yaşanan bu sorunla alakalı resmi bir açıklama yapmadı.

BİZE ULAŞIN