MaxiPLUS cep’ten sipariş veren ilk telefon

Turkcell dünyada ilk kez mobil sipariş veren akıllı telefonu MaxiPLUS'ı satışa sundu. Tüketiciler, bu telefona tarifelerine ek olarak ayda 5 ila 26 lira arasında değişen ödemelerle sahip olabilecek

Akıllı telefon pazarına T10 serisiyle giriş yapan Turkcell, deneyimlerini daha geniş ekranlı MaxiPLUS'a taşıdı. Tarifeye ek 5 TL'den başlayan fiyatla satılacak telefon 3.5 inçlik ekrana sahip telefon mobil sipariş ve cüzdan uygulamasıyla hayatı kolaylaştırıyor. 2010 Kasım ayından bu yana yarım milyon T serisi akıllı telefon satan Turkcell, kendi adıyla çıkardığı akıllı telefonlara MaxiPLUS'ı ekledi. Herkese istediği uygulamayı yükleme seçeneği sunan bu ürün, mobil cüzdan ve mobil sipariş verme özelliği de taşıyor. Burger King'ten Migros'a pek çok kurumun akıllı magnetine dokundurmak sipariş vermek için yeterli oluyor. Mobil cüzdan özelliğine de sahip MaxiPLUS temassız ödeme uygulamasını magnetlerle sipariş uygulamasına dönüştürüyor.

DAHA PARLAK EKRAN

Cihaz, 3.5 inçlik hassas dokunmatik ekrana ve LCD IPS teknolojisi sayesinde daha parlak ve net ekran görüntüsüne sahip. Turkcell'liler, T serinin yeni üyesi Turkcell MaxiPLUS5' e 24 ay boyunca tarifesine ek ayda 5 ila 26 TL arasında değişen fiyatlarla sahip olabilecek. Üstelik ilk üç ay boyunca 250 MB internet ve bir yıllık Turkcell TV Standart Paket hediye.

HER BÜTÇEYE UYGUN
Bugüne kadar yaklaşık yarım milyon T serisi cihaz sattıklarını söyleyen Turkcell Genel Müdür Yardımcısı Emre Sayın, "En iyi mobil internet deneyimi yaşatacak şekilde tasarlanan Turkcell MaxiPLUS5, Turkcell mühendislerinin geliştirdiği hayatı kolaylaştıran akıllı uygulamalar sayesinde alışkanlıkları değiştirecek. Maksimum özellliği, mininum fiyata sunan MaxiPLUS5 ile herkesi akıllı telefona terfi etmeye davet ediyoruz" dedi.

ALIŞVERİŞTE MAGNET DEVRİMİ
Turkcel MaxiPLUS5 alanlar cihaz kutularından çıkacak özel üretilmiş buzdolabı magnetlerini (NFC Magnet) cep telefonlarına okutarak özel olarak tasarlanmış bir mobil sipariş uygulamasını açacaklar. İlk etapta Aygaz, Burger King, ve Pürsu'nun seçilmiş ürünlerini sipariş vermek ya da Migros Sanal Market'e ulaşarak alışveriş yapmak mümkün olacak.


BİZE ULAŞIN