Perşembe 25.11.2021 13:42
Son Güncelleme: Perşembe 25.11.2021 13:57

Uyuşturucu almaya geldiler, polise yakalandılar

Uyuşturucu almaya geldiler, polise yakalandılar

Trabzon’da polis ekipleri tarafından bir apartmandaki 2 ayrı daireye ayrı ayrı yapılan operasyonlarda uyuşturucu madde ve para ele geçirilirken, operasyondan habersiz uyuşturucu almaya gelen 3 kişi, 2 satıcıyla birlikte kıskıvrak yakalandı.

ABONE OL

Trabzon Emniyet Müdürlüğü Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekiplerince Ortahisar ilçesinde aynı apartmandaki 2 ayrı dairede uyuşturucu madde bulunduğu tespit edildi.

Uyuşturucu almaya geldiler, polise yakalandılar | Video

Gece saatlerinde polis ekipleri tarafından düzenlenen operasyonda bir evde saklama kabı içerisinde 2 parça 51,41 gram kubar esrar, 2 parça 33,91 gram metamfetamin, 1.80 gram tütünle karışık kubar esrar, bir metamfetamin kırıntıları bulunan cam düzenek ve uyuşturucu madde ticaretinden elde edildiği değerlendirilen toplam 4 bin 400 TL ve 5 dolar para ele geçirildi.

UYUŞTURUCU MADDE ALMAYA GELİRKEN YAKALANDILAR!

Polis ekipleri tarafından yapılan operasyonda ikamette arama devam ederken, farklı saatlerde uyuşturucu satın almak amacıyla gelen 3 kişinin üzerinde ve çantalarında da arama yapıldı. Yapılan aramada 4 adet gerica sentetik ecza, 2.93 gram kubar esrar maddesi, uyuşturucu madde kullanmaya yarayan cam düzenek, 4 gram kubar esrar maddesi ve uyuşturucu madde kullanmaya yarayan cam düzenek ele geçirildi.

Diğer ikamette yapılan aramada ise 7 parça 350 gram metamfetamin, 38 adet ecstacy, 2 adet lyrica sentetik ecza, 20 gram kubar esrar maddesi, 1 adet uyuşturucu madde ticaretinde kullanıldığı değerlendirilen hassas terazi ile 8 parça halinde alüminyum folyo parçaları ele geçirildi. Operasyonlarda 2'si torbacı tabir edilen uyuşturucu satıcısı, 3'ü de uyuşturucu satın almak isteyen toplam 5 kişi gözaltına alındı. Gözaltına alınan 5 kişinin Emniyet'teki sorgusu sürdüğü belirtildi.

Yerel Haberler kategorisinde bulunan hiçbir habere herhangi bir editoryal müdahalede bulunulmamıştır. Anadolu Ajansı, İhlas Haber Ajansı, Demirören Haber Ajansı tarafından hazırlanan tüm Trabzon Haberleri, otomatik olarak servis edildiği şekilde bu sayfada yer almaktadır. Trabzon Haberleri bölümünde yer alan haberlerin tamamının hukuki muhatabı haberi servis eden ajanslardır.
TRABZON NAMAZ VAKİTLERİ
DİNLEMEK İSTERSENİZ
Ama yoksa bahçemin eski şanı sebebi koparılan çiçekler...
Kurşun adres sormaz ki, yaktın beni en derinden...