Stuttgart-Berlin uçuşları artıyor

Alman havayolu Germanwings 1 Ocak 2013 tarihinden itibaren Berlin-Stuttgart arası sefer sayısını arttırıyor.

Şimdiye kadar bu hat arasında uçuşlar günde 3 kez ve Stuttgart - Berlin Schönefeld havalimanı arasında gerçekleştirilirken, 1 Ocak tarihinden itibaren Stuttgart- Berlin Tegel havalimanı arasında günde 7'ye çıkarılacak. Germanwings bu uygulama ile pazardaki liderliğini de korumaya devam edecek.

28 Ekim itibariyle kış tarifesine geçecek olan Germanwings'in Berlin Schönefeld havalimanındaki uçuşları 1 Ocak tarihinde Berlin-Tegel havalimanı açılana kadar Lufthansa'nın kontrolü altında gerçekleşecek.

Geçtiğimiz Aralık ayında Alman Havayolu Germanwings ve Lufthansa yolcularına Stuttgart şehrinden direk transfer imkanı sağlayacaklarını duyurmuştu.


GERMANWİNGS HAKKINDA
Avrupa'nın en başarılı low-cost havayollarından biri olan Germanwings, merkezleri Köln/Bonn, Stuttgart, Berlin, Hannover ve Dortmund'dan olmak üzere Avrupa'nın 90'dan fazla noktasına uçuyor. Düşük maliyetli havayolu şirketi Germanwings yolcularına 32 adet Airbus A319 tipi uçaklardan oluşan genç bir filoyla hizmet veriyor.

29 Euro'dan başlayan fiyatlarla dikkat çeken Alman havayolu şirketinin Türkiye'ye düzenlediği tarifeli uçuşların tümü, 144 kişilik Airbus A319 ile yapılıyor. İstanbul uçuşlarını Sabiha Gökçen Havalimanı'ndan gerçekleştiren Germanwings'in avantajlarından yararlanmak isteyenler şirketin www.germanwings.com web sitesinden veya uluslararası çağrı merkezinden rezervasyon yaptırabilirler.

BİZE ULAŞIN