Tatil rotanızı yurtdışına çevirin!

Kurban Bayramı tatilinde yurtdışına gitme planları yapıyorsanız, Barselona, Mallorca, Balkanlar ya da Prag'da keyifli vakit geçirebilirsiniz

Altı günlük Kurban Bayramı tatilinizi Akdeniz'in sönmeyen ateşi Barselona'da geçirebilirsiniz. Şehir, mimarisi, tarihi, kültürü ve modern yüzüyle daha şehre adımınızı atar atmaz etkiliyor sizi. Barselona'da dünyaca ünlü ressam Salvador Dali'nin resimlerinin sergilendiği Salvador Dali Müzesi'ni ziyaret edebilirsiniz. Barselona'da ünlü Flamenko dans gösterilerinden birine seyirci olabilir ya da meşhur boğa güreşlerini seyredebilirsiniz. Barselona'ya gitmişken, geleneksel İspanyol içkisi olan Sangria'yı tatmadan ve paella yemeden gelmemenizi tavsiye ederiz. İspanya'ya gelen tatilciler için en vazgeçilmez yerlerden biri olan İspanya'nın en büyük adası Mallorca geniş kumsalları ve palmiye ağaçlarıyla sizleri karşılıyor. Mallorca'nın eşsiz güzelliğini yansıtan küçük bir balıkçı kasabası olan Porto, tur esnasında uğranılan yerler arasında. Turun en ilginç kısmı ise Drach Mağarası'nda sarkıt ve dikitler arasında, yerin 25 metre altında, bir kilometrelik mesafeyi yürüyerek klasik müzik eşliğinde bu doğal güzelliğin tadına varmak olsa gerek. Turun son günü ise Mallorca'nın sembolü sayılabilecek Son Marroing bahçesinde dolaşıp eşsiz manzarasına eşlik ediyorsunuz.

TARİHİ KEŞFEDİN!

Tatilde Balkanlar'ı görmek istiyorum derseniz "Balkanlarda Üç Ülke Turu" fırsatını kaçırmayın. İstikamet: Kosova - Makedonya - Arnavutluk... İstanbul'dan Tiran'a konforlu bir uçuşun ardından, sizleri Tiran'da; İşkodra Gölü üzerinde yapacağınız tekne turları, Arnavut gece eğlenceleri bekliyor olacak. İkinci gününüzde Bizans etkilerini görebileceğiniz, birçok kültürü bir arada barındıran ve Portofino'yu andıran görüntüsüyle Ohrid adlı şirin Makedon şehrini geziyorsunuz. Turun üçüncü ve dördüncü günlerinde gezilecek yerler arasında Kalkandelen, Üsküp ve bu şehirlerdeki onlar- ca şahane mekân mevcut. Akşamlarınız ise Rumeli ve Makedon eğlenceleri sayesinde keyif içerisinde geçecek. Son durak olan Priştina'da ise onlarca doğal güzelliğin yanında, Kosova Meydan Muharebesi sırasında hileyle şehit edilen Sultan Murad Hüdavendigar Camii ve türbesini ziyaret ediyor ve son gün kahvaltının ardından İstanbul'a dönüyorsunuz.

BİZE ULAŞIN