Kendinizi şımartmak ya da form tutmak ister misiniz?

Türkiye’nin bayanlara özel en büyük SPA, fitness merkezi ve kapalı yüzme havuzu hizmetinizde...

Batı Karadeniz'in şirin sahil kasabasında konumlandırılmış Karadeniz'in en büyük 5 yıldızlı Alternatif Turizm tesisi Sky Tower Akçakoca ile doğanın tam ortasında şehre hem çok yakın hem de çok uzakta olmanın konforunu yakalamak, alışılagelmiş tatil anlayışınıza farklı bir boyut katmak artık sadece birkaç saatlik mesafede.

İstanbul ve Ankara metropollerine 2,5 saatte ulaşım imkânı sağlayan Sky Tower Akçakoca Otel; tamamı deniz manzaralı 186 odası, bay ve bayan misafirleri için ayrı ayrı dizayn edilmiş Spa merkezi, farklı yaş gruplarındaki çocuk misafirlerine hitap eden oyun alanları, ibadetlerinizi rahatça gerçekleştirebileceğiniz mekânları ve üstün hizmet anlayışı ile bir otelden çok daha fazlasını size ve sevdiklerinize sunuyor.

Helal gıdalar ve alkolsüz içecekler eşliğinde huzur dolu yaşam...

Bünyesindeki 4 ayrı restoranları ile her türlü damak zevkine uygun kaliteli ve sağlıklı yemeklerin ve içeceklerin güvenle tüketebileceği, açık büfe sabah kahvaltısı ve akşam yemeğinin alanlarında kendilerini ve kalitelerini ispatlamış ve ödül almış ustalar tarafından beğeninize sunulmuştur. Yarım pansiyon sistemimizde birçoğu ücretsiz olan ikramlarda yer almaktadır.

Arkadaşlarınızla iş toplantıları yaparken, dinleneceksiniz. Sky Tower Hotel'de ihtiyacınıza göre 10, 20, 50, 100, 200, 500 kişilik toplantı salonların yanı sıra, 1100 kişiden oluşan ve bölgenin en büyüğü olan kongre salonu ile de, iş dünyasına kusursuz hizmet vermek için çalışmalarımız devam etmektedir.

Tüm bu ayrıcalıkları çok uygun fiyat ayrıcalıkları ile yaşayabilmeniz için hazırlanmış olan ve 2012 yılı sonuna kadar geçerli olacak paketlerimiz ve kampanyamız hakkında bilgi almak 444 7 75 (SKY)'dan bize ulaşabilirsiniz. www.skytowerhotel.com

BİZE ULAŞIN