Adalar diyarı İskandinavya

Danimarka, İsveç, Norveç, İzlanda ve Finlandiya topraklarını barındıran İskandinavya büyüleyici güzelliğiyle baş döndürüyor. Her biri birer yarımada üzerinde yer alan bu ülkeler cennetten birer yansıma olarak hafızalara kazınıyor

Hâlâİskandinav ülkelerini görmediyseniz Anı Tur sizleri benzersiz bir tatile davet ediyor. Stockholm ile başlayan bu eşsiz tur Oslo oradan da Goteburg'a uzanıyor. Malmo ve Kopenhag ise bu turun son durakları oluyor.

KÖPRÜLERİ İLE BÜYÜLÜYOR

30 binin üzerinde irili ufaklı adalardan oluşan Stockholm'ün merkezi 14 büyük adadan meydana geliyor. Panoramik şehir turuyla selamlayacağınız Stockholm'de Gamla Stan Adası, Kraliyet Sarayı, Tiyatro Binası, Belediye Sarayı, Parlamento Binası, Skepsholmen Adası, Kunqsrad Parkı ve Fjallgatan Tepesi görülecek yerler arasında. Ertesi gün düzenlenen ekstra turla dileyenler Drottingholm Kraliyet Sarayı ve 17'inci yüzyıldan kalma ünlü Viking Vasa Gemisi'ni ziyaret edebiliyor. Ertesi günün sabahında Oslo sizleri etkileyici görüntüsüyle karşılayacak. 560 bin nüfuslu bu şirin şehir, İskandinavya'nın dördüncü büyük kenti. 40 ada üzerine kurulu olan Oslo'da adalar birbirine yüzlerde küçük köprüyle bağlanıyor ve bu köprüler şehrin siluetine ayrı bir güzellik katıyor. Yürüyerek hemen her yerini keşfedebileceğiniz bu şehirde Kraliyet Sarayı, Meclis Binası, Belediye Sarayı, Folk Müzesi, Viking Gemileri Müzesi, Ulusal Tiyatro, Oslo Katedrali, Karl Johans Caddesi, Skitramp Rampast Vigeland Park, Residance Müzesi, Frogner Parkı sizleri bekliyor.

GECE HAYATINA BAYILACAKSINIZ

Turun ilerleyen günlerindeki rotanız Goteburg olacak. Eğlence hayatıyla ünlü bu şehirde her zevke uygun barlara, gece kulüpleri ve kafelere bayılacaksınız. Ticaret yolları üzerine kurulu olan Goteburg'da eğlencenin yanında kültürel hayatın zenginliğine de hayran kalacaksınız. Bu şehre kadar gelmişken Şehir Tiyatro Binası, Opera Binası, Poseidon Heykeli, Alman ve Haga Kiliseleri ve Goteburg'un deniz feneri olarak kabul edilen Masthugget Kilisesi'ne mutlaka uğramalısınız.

899 EURODAN BAŞLAYAN FİYATLARLA
Anı Tur sizleri hafızalarınızdan silinmeyecek muhteşem İskandinavya turuna davet ediyor. İskandinavya turları uygun ödeme koşulları ve cazip taksit fırsatlarıyla 899 eurodan başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor.

TARİHE KÜÇÜK BİR YOLCULUK
Malmo ve Kopenhag ise bu turun son durakları. Malmo'da şehre girer girmez 'Stortorget' yani 'Büyük Meydan' muhteşem güzelliğiyle sizi selamlayacak. Malmo Kalesi, Turnin Törso binası, Liman bölgesini gördükten sonra şehir merkezindeki serbest zamanınız için çok seçeneğiniz mevcut. Saymakla bitmeyecek kadar kaleye sahip olan Kopenhag'da tarihi bir yolculuğa çıkacaksınız. Şehrin en ünlü kalesi olan Rosenborg'un botanik bahçeleri, balo salonları ve muhteşem bir zevkle döşenmiş odalarını gezerken neden buranın bu kadar ünlü olduğunu anlayacaksınız.

BİZE ULAŞIN