Özgürlükler ülkesi Amerika

Nefes kesen gökdelenleri, dünyaca ünlü anıtları, macera dolu sokakları, eğlence dolu gece hayatıyla Amerika herkesin rüyası. New York'tan Miami'ye her şehrinde özgürlüğün tadını çıkaracağınız bu ülkede unutulmaz bir tatile hazır olun

Perşembe 30.05.2013
ABONE OL
Amerika bir rüyadır. Herkesin en az bir kere görmek isteyeceği bir rüya... Bazıları onu 'dünya içindeki dünya' olarak tanımlar. Yeryüzünün bütün insanları, renkleri, dilleri, sesleri, ezgileri, inançları, yapıları ve lezzetleri bu minyatürün içinde size bir Amerika rüyası yaşatır. Mükemmel bir Amerika programı hazırlayan Anı Tur sizleri bu büyülü dünyaya davet ediyor.

NEFES KESEN ŞEHİR

New York, Amerika der demez akla ilk gelen coğrafya. Gökdelenler arasında kaybolan bu şehir heybetiyle nefes kesiyor. Şehirde gezilecek o kadar çok rota var ki: Manhattan, Birleşmiş Milletler Binası, Madison Square, Central Park, Rockfeller Center, Dünya Ticaret Merkezi, Times Meydanı... Tüm bu noktalar Anı Tur rehberleri eşliğinde keşfedildikten sonra dileyenler ekstradan düzenlenecek olan New York'un en ünlü Jazz Kulüplerinden biri olan B.B King'deki akşam yemeği turuna katılabiliyor. Özgürlük Anıtı hem şehrin hem de Amerika'nın meşhur sembollerinden. Bu anıtı gören en güzel rotalarda geçireceğiniz zamanın ardından dünyanın en yüksek binalarından biri olan Empire State Building turuna katılabilirsiniz. Bu turumuzdan ünlü anıtlardan Özgürlük Ada'sını gezecek, 1900'lü yılların başlarında 1964'e kadar göçmenlerin tutulduğu Ellis Adası'nı göreceksiniz. Sonrasında da New York aşağı bölgesindeki önemli mahallerinde şehrin kültürünü yakından tanıyacak ve meşhur Brooklyn Köprüsü'nden New York'un tadını çıkaracaksınız. Ve tabiî ki fotoğraf! New York'un en yüksek gözlem binası olan Empire State Bina'sı tüm şehri ayaklarınıza serecek.

TURİZMİN BAŞKENTİ
Amerika turizminin başkenti Miami, uçsuz bucaksız muhteşem sahilleri, doğal güzellikleri ve hareketli yaşamı ile doğu sahillerinin vazgeçilmez incisi. Pek çok filme ve diziye ev sahipliği yapmış olan bu turistik şehir palmiye ağaçları ve flamingo kuşlarıyla sizi doğal yaşamın güzelliklerine çekecek. South Beach'teki Ocean Drive'ı, Art Deco tarzı binaları, özgürce dolaşan insanları, şehri spor alanına çeviren, sörf yapan gençleri, spor arabaları gördüğünüzde bambaşka bir dünyanın kapılarının araladığını fark edeceksiniz. Şehirdeki lüks terimini baştan sona değiştiren oteller, alışveriş mağazaları, restoranları, dünyanın hiçbir yerinde göremeyeceğiniz ultra lüks malikâneleri, kapılarının önünde demirli tekneleri hepsi ama hepsi sizde derin izler bırakacak. Dilerseniz ekstradan düzenlenecek olan Everglades Vahşi Hayat Parkı turuna da katılabilirsiniz. Bu turda Miami'nin bataklık bölgesinde yaşayan Amerikan timsahlarını yakından görme şansını yakalayacak, vahşi hayatın sınırlarına ayak basacaksınız.

ORLANDO'DA HEYECAN DORUKTA
Dünyaca ünlü universal film stüdyoları ve Island of Adventure gezisiyle Orlando ekstra turu sizi bekliyor! Bu turda benzersiz bir deneyim yaşayacaksınız. En ünlü filmlerin birebir boyutlarda yaratılan film platolarının filmin içinde olacak ve sanki gerçekmiş gibi yaşayacaksınız. Ayrıca hızlı trenlere binerek adrenalinin tadına varacaksınız.

BENZERSİZ BİR AMERİKA GEZİSİ
Anı Tur sizleri benzersiz bir Amerika gezisine davet ediyor. Bin 999 eurodan başlayan fiyatları ve uygun uygun ödeme koşullarıyla bu gezide Anı tur sizlere hayatınızın en eğlenceli gezisini yaşamayı vaat ediyor.