Eda Taşpınar'ın favori 5'i

Tasarımcı Eda Taşpınar'ın tatil rotaları çeşitlilik gösteriyor. Dalış yapmak için Umman'a, doğayla iç içe hayat sürmek için Tanzanya'ya gidiyor. Toskana ise onu çok mutlu ediyor

Eda Taşpınar'ın favori 5'i
1-Kapadok ya: Rüzgarın şekillendirdiği Kapadokya'dan büyüleniyor. Her gittiğinde peribacaları, kayadan oyma evlerin keyfini doyasıya çıkarıyor. Sıcak hava balonuna binmek zahmetli bir iş olsa da, bölgeyi gökyüzünden izlemenin heyecanından vazgeçemiyor.

2-Tanzanya: Afrika'nın orta doğu bölgesinde yer alan Tanzanya'ya gittiğinde Tarangire Milli Parkı'nın keşfedilmemiş vahşi doğasında kaybolup dünyanın sekizinci harikası kabul edilen Ngorongoro Krateri'ni ziyaret etmiş.

3-Kali for niya: Sinemanın kalbi Hollywood, eğlencenin merkezi Los Angeles... ABD'nin en kalabalık eyaletinde gezilecek çok yer, keşfedilecek çok aktivite var. Dinamik ve 24 saat yaşayan şehirleri nedeniyle bu eyaletten vazgeçemiyor.

4-Toska na: Pisa, Lucca, Floransa, Siena... Her köşesi ayrı bir hikaye barındıran, geçmişten geleceğe köprü kuran Toskana tam bir açıkhava müzesi. Doğaysa doğa, tarihse tarih, mutfaksa mutfak. Toskana'da insanı mutlu edebilecek her şey var.

5-Umma n: Arap Yarımadası'nda yer alan Umman'a dalış yapmak için gidiyor. Bu tütsü kokulu modern ülkenin sahili kilometrelerce uzuyor.

BİZE ULAŞIN