Odanızda Zen bahçesi mi, müze mi olsun?

İçinde özel havuzu bulunan, 1500 metrekarelik dev bir süit ya da sadece size özel piyanisti olan bir villa... Tatilinizde bu özelliklere sahip lüks bir odada kalmanız elbette mümkün. Tabii küçük bir servet ödemeyi kabul ederseniz. İşte dünyanın en pahalı otel odaları

Odanızda Zen bahçesi mi, müze mi olsun?
Royal Penthouse Suite, Hotel President Wilson - Cenevre

Güvenlikte son nokta
Kendinizi tehlike altında ve müsrif hissediyorsanız burada kalmak iyi bir fikir olabilir. Gecesi 141 bin 600 TL. Paranoyaklık derecesinde güvenli. Camları ve kapıları kurşun geçirmez. Birçok güvenlik önlemi alınmış bir oda. Cenevre Gölü ve Mont Blanc manzaraları fiyata dahil. Otelin en üst katı bu süite ayrılmış. 12 ayrı odası ve 12 banyosu var. Bilardo odası, piyano, spor salonu ve kütüphanesi bulunuyor.

Royal Villa at the Grand Resort Lagonissi - Atina

Özel piyanisti bile var
Bu odada uşağınız, özel şefiniz ve piyanistinizle parmağınızı bile kımıldatmanıza gerek kalmayacak. Enerjinizi yalnızca içkilerinizi yudumlamak için harcayacaksınız. Hareketlenmek istiyorsanız kendinize özel kapalı havuz, ısıtılmış açık havuz, spor salonunda biraz zaman geçirebilirsiniz. Sonra özel masaj odanızda masaj yaptırarak bunların yorgunluğunu atmanız mümkün. Geceliği 74 bin 850 TL.

Ty Warner Penthouse Suite, Four Seasons - New York

Manhattan manzaralı
Geceliği 91 bin 130 TL olan bu 400 metrekarelik süit, otelin en üst katının tamamını kapsıyor. Manhatttan'ı 360 derecelik bir açıyla görmenize olanak sağlıyor. 9 odası var. Tasarımcı Peter Marino, Mimar IM Pei ve Beanie Babies'ın kurucusu milyoner Ty Warner tarafından tasarlanmış. Açık ve kapalı bir zen bahçesi, muazzam avizeler odanın güzel detayları. Burada kalırken bir antrenör, terapist, şoför ve uşak emrinize amade oluyor.

Presidental Suite, The Raj Palace Hotel, Jaipur - Hindistan

Krallara layık
Bu süit eskiden bir kralın süitiydi. 1500 metrekareyle Asya'nın en geniş otel odalarından. Dört katlı bir apartman görünümünde. Geniş bir terası ve özel havuzu var. Terastan pembe şehir Jaipur'u panoramik olarak izleyebiliyorsunuz. En özgün yanı ise kendine özel müzesi. Bir gecelik fiyatı 98 bin TL.

BİZE ULAŞIN