Haftalığı 900 bin dolara muhteşem tatil

Beyonce ve Jay-Z çiftinin lüks Akdeniz tatili günlerdir magazin basınının gündeminde. Instagram hesaplarından an ve an tatillerine ait detaylarını paylaşan çift, süper lüks yatlarında konaklayıp tüm gün Akdeniz sahillerinin tadını çıkardı

Haftalığı 900 bin dolara muhteşem tatil
Müzik dünyasının en etkili ve en çok kazanan çiftlerinden biri olan Beyonce ve Jay-Z, tüm yılın yorgunluğunu kızları Blue Ivy ve yakın çevreleriyle çıktıkları tatille attı. Haftalık kirası 900 bin dolar olan Galactica Star isimli süper lüks yatla Akdeniz'in lüks koy ve adalarını bir hafta gezen çift, hafta sonunda Fransa'nın Nice şehrindeki havaalanından uçağa binerek yeniden Amerika'ya döndü. Ancak ünlü çiftin birbirinden güzel karelerle Instagram hesaplarından paylaştıkları tatilleri yabancı basına konu oldu. Beyonce ve eşi, seyahatlerine İtalya'nın en lüks tatil rotalarından biri olan Sardunya Adası'nda başladı. Bütün dünya sosyetesinin gittiği Porto Cervo'da alışveriş yapan, lüks lokantalara giden ve eğlence mekanlarını gezen ünlü çift, kızlarıyla sokakta eğlenceli dakikalar yaşadı. Adaya en son 2013 yılında giden çift, Sardunya'nın ardından Capri Adası'na ve ardından da Palmarola Adası'na geçti. Çift, kızlarının büyümesinin kendilerine büyük keyif verdiğini ve bu yüzden ona Avrupa'da sevdikleri rotaları göstermekten mutluluk duyduklarını söylüyor. Sevgili oldukları dönemde ve evliliklerinin ilk yıllarında tatillerini geçirdikleri yerlerde şu an çocuklarıyla birlikte olmaktan mutluluk duyduklarını söyleyen çift, İtalya'nın ardından rotayı Fransa'nın lüks koylarına çevirdi. Monaco'ya geçen çifte eşilik eden yakın arkadaşları Kelly Rowland- Tim Witherspoon çifti, sık sık Blue Ivy ile vakit geçirerek çifte yalnız kalmaları ve romantik anlar yaşamaları için de fırsat tanıdı. Tatilleri sırasında yatlarında kalan ve gün boyu yanaştıkları limanlarda zaman geçiren çift, Akdeniz sahillerinin genel olarak Amerika'nın her yerinden çok farklı olması nedeniyle tatil için tercih ettiklerini söylüyor.

65 METRELİK TEKNE
Sayısız tasarım ödülü alan Galactica Star, Hollanda'nın ünlü tersanelerinden biri tarafından inşa edildi. Altı kabinli yat, genişliği, hızı ve güvertesinin lüks döşemesiyle dünyada benzeri olmayan özelliklerle donatıldı. 65 metrelik yatın kendine ait helikopter pisti bulunuyor. Havuzu, jakuzisi ve geniş güneşlenme alanları bulunan yatı bugüne kadar dünya sosyetesinden ve şov dünyasından sayısız isim kullandı.

SOKAKLARI PODYUMA ÇEVİRDİ
Beyonce'nin tatili boyunca giydiği, farklı stilini yansıtan kıyafetleri Instagram'da binlerce kişi tarafından paylaşıldı. Tüm tatil valizini ünlü tasarımcıların ve modaevlerinin hazırladığı son koleksiyonlardan parçalarla donatan ünlü şarkıcı, renkli ve desenli kıyafet seçimleriyle dikkat çekti. Özellikle farklı tarzdaki gözlükleri, şık sandaletleri ve mini şortlarıyla beğeni toplayan Beyonce'nin, kızı Blue Ivy'yi de şimdiden küçük bir stil ikonu olarak yetiştirdiği dikkatlerden kaçmadı.

BİZE ULAŞIN