Şemsiye altında bir sonbahar

Sonbahar demek yağmur demek. Yağmurdan kendinizi korumanın en stil sahibi ve şık yoluysa kıyafetinizle uyumlu bir şemsiyeyle kıyafetlerinizi kombinlemek

Şemsiye altında bir sonbahar
Sağanak yağmurların etkisini hissettirmeye başladığı şu günlerde, şemsiyeleri yavaş yavaş dolabın arka köşesinden çıkartıp çantalara ve arabalara yerleştirme vakti gelmişe benziyor. Ancak sonbahar boyunca kıyafetinizi en çok tamamlayacak aksesuvar olan şemsiyeleri kullanırken trendlerden de haberdar olmak gerekiyor.

Risksiz siyah


Sonbahar ve kış aylarında moda ve trendler ne derse desin çoğumuz dolaplarımızı yine siyahgri ve beyazlarla donatacak. Dolabımızdaki renk ağırlığı bu yönde olunca da şık ve kaliteli siyah bir şemsiyenin her zaman hayat kurtarıcı olacağını söylememize bile gerek yok. Yanınızda taşıdığınızda her kıyafetinizle uyumlu olacak bu tarz bir şemsiye size koca bir sonbahar boyunca yetecektir.

Logolar


Logolu aksesuvar kullanmak pek de hoşumuza gitmiyor. Ancak sonbahar aylarında kıyafetimize, logolu şemsiyeleri kullanarak renk katabiliriz. Birçok modaevi de bu nedenle logolu ve rengarenk şemsiyeler üreterek kalbimizi çalıyor. Bazı firmalar da aynı Burberry gibi kendisiyle özdeşleşmiş olan klasik desenlerini şemsiyelerde kullanarak tasarımları arasında bütünlük kuruyor.

Eğlenceli şeffaf


Yol kenarlarında oldukça uygun fiyata satılan şeffaf şemsiyelerin albenisi tartışılmaz. Elinizde şemsiye yokmuş hissi yaratan, fotoğraf çektirirken bile kötü görünmeyen, ayrıca yolda yürürken yine de rahatça etrafı görmenizi sağlayan bu şemsiyelerin oldukça kalitelileri de büyük firmalar tarafından yapılıyor. Siz de o şemsiyelerden satın alarak sonbahar boyunca, şemsiyeniz ve kıyafetiniz arasında uyumsuzluk olması tehlikesini ortadan kaldırıp rahat bir nefes alabilirsiniz.

Renkleri kullanırken dikkat


Tabii ki soğuk kış aylarında kıyafetinizi renklendirmek için aksesuvarlardan yararlanmaktan daha akıllıca bir iş yok. Ancak renkli şemsiye istiyorsanız birkaç farklı renkte satın alıp kıyafetlerinizle uyumlu olup olmadığına bakmanız gerekiyor. Bej, kırmızı ve mavi tonları birçok farklı kıyafetle uyumlu olacaktır. Hayvan desenleri genel olarak çok popüler olsa da ne yazık ki şemsiye gibi klasik aksesuvarlarda tarz durmaktan çok uzak olduklarını unutmamakta da fayda var.

BUGÜN NELER OLDU