Sağlık, güzellik ve zindelik... Hepsi bir arada

Yeni mevsime hafiflemiş, zinde ve daha sağlıklı girmeye ne dersiniz? Hepsini birden size sağlayabilecek spa ve termallerin tam zamanı. Enerji depolayarak, tazelenmek hem ruhunuza hem bedeninize iyi gelecek

Sağlık, güzellik ve zindelik... Hepsi bir arada
Yeni başlangıçlar güzeldir. Çünkü, değişim ve yeniliktir. Bunlar için en uygun günlerdeyiz. Sonbahar ve kışı, bakımlı, zinde ve sağlıklı karşılamak herkesin hakkı. Daha da ötesi herkesin ihtiyacı. Nasıl ki, evlerimizi, arabalarımızı veya gözümüz gibi koruduğumuz kimi eşyalarımızı ihmal etmeyiz; ayrı bir bakım ve özen gösteririz... Tamam ama en önemlisi kendimize yani ruh ve bedenimize yaptığımız yatırımlardır. Sağlık, huzur, ferahlık ve enerjimiz için ayrıca bir çaba harcamalıyız. Böylece hayatın bu karmaşa ve yoğunluğunda kendimize güzel bir hediye sunarak, güzel ve sağlıklı bir hayata da kucak açmış oluruz.

ZENGİN BİR ÜLKEYİZ
Bu nedenle spa ve termal suları, büyük bir nimet, önemli bir kazanç. Son günlerini yaşadığımız bu sıcak günlerin tadı, birbirinden içerikli, ürün çeşidi bol spa ve termal tesislerinde güzelce çıkartılabilir. Kaldı ki Türkiye, spa ve termal suları açısından zengin bir ülke. İster Bolu, ister Afyon, ister Yalova, Muğla, Bursa, İzmir, Balıkesir... Ya da diğer kentler... Bu şehirleri çoğaltabiliriz. Doğanın içinde oksijeni bol otel ve tesislerde ister masmavi denizin kenarındaki otel ve komplekslerde kendinizi baştan aşağı yenileyebileceğiniz birçok adrese sahipsiniz. Hem de herkese ve her bütçeye uygun. Seçim size kalıyor.

UZMAN KADROLAR
Günümüzde modern otel ve tesisler, mükemmel spa merkezleri ya da termal havuzları veya ikisi bir arada olarak geniş hizmetleri misafirlerine sunuyor. Artık tek başına spa ve termal turizmi de bir hayli öne çıkıyor. Tabii ki bu hizmetler, uzman kadrolarla sunuluyor. Otel ve tesislerin konumları da ayrı bir çekim merkezi. Kimi huzur ve oksijeni bol doğada kimi masmavi denizin kenarında... Artık günümüzdeki birçok tesiste, açık ve kapalı termal havuzlar, termal hamamlar, özel jakuziler, masaj odaları, buhar odaları, saunalar bulunuyor. Kimi yerlerde daha fazlası da var. Bu merkezlerin birçoğunda, ıslak terapiler, oksijen teneffüsü gibi zindelik sağlayıcı terapiler de sunuluyor. Tabii ki kadınların vazgeçilmezi güzellik bakımları, çamur banyoları, masajlar da olmazsa olmazlar arasında.
BİZE ULAŞIN