Ayşe Kucuroğlu’nun favori 5’i

İşletmeci Ayşe Kucuroğlu, seyahatleri sırasında güzel yemeğe ve alışverişe de vakit ayırıyor. En sevdiği tatil yeri Bodrum. Yurtdışı listesi ise şöyle: Los Angeles, Barselona, Mikanos ve Londra

Ayşe Kucuroğlu’nun favori 5’i
1-Mikanos: Burası en sevdiğim tatil rotalarından çünkü mavi ve beyazın buluştuğu yer. Güzel yemek ve eğlence burada... Kensho Hotel harikadır. Hem odaları hem de spa'sı. Deniz için de Scorpio's şahanedir.

2-Los Angeles: Los Angeles'a gittiğimde Farmers' Market'a hep uğrarım. Melrose'daki Marc Jacobs'ın kitapçısında saatler geçiriyorum. Kate Sommerville'in yerinde keçi sütlü cilt bakımı favorim. Ürünleri de şahane. Robertson Bulvarı'ndaki Ivy ve Intermiks uğrak yerim. Anthropologie ise en sevdiğim mağazadır. Santa Monica üzerindeki Hooters'dan 50 parça tavuk kanadı yiyebilirim.

3-Bodrum: Küçüklüğümde yazlarımın geçtiği yer. Bella Sombra otelin akşam üstü müziği ve kahvaltısını seviyorum. Ammanruya'nın gizemi ise bambaşka.

4-Barselona: Hem gusto ve hem hareket arıyorsanız burası ideal. Mimari yapısı beni Alice'in harikalar diyarına götürüyor. Gaudi ile bir yemek yemek isterdim.

5-Londra: Kozmopolit ve restoranları şahane. Beat (after club), Sexy Fish (restoran), Coya (Peru mutfağı) ve Park Chinois (Uzakdoğu mutfağı) tercih ettiğim mekanlar. Pek tabii ki alışveriş için de Londra'yı seviyorum. Kraliyet havasını seviyoruz.
BİZE ULAŞIN