Sıcak sulara mı dalsak kayak hazırlığına mı başlasak?

Dünya jet set’i ikiye ayrılmış durumda. Bir bölümü kış tatili için özel adalarda deniz ve güneşin tadını çıkarmayı planlıyor, diğerleri kayak merkezlerine rezervasyon yaptırıyor

Sıcak sulara mı dalsak kayak hazırlığına mı başlasak?

Hava ne zaman duman rengi olsa, ne giyeceğime karar veremesem hemen yeni bir yerler keşfetmek ve biraz uzaklaşmak isterim... Eminim durum birçoğunuz için de aynıdır... Tabii kaçacağınız rotayı hayat şartlarınız ve koşullarınız belirler. Elbette dünyanın sayılı zenginleri için mekan, zaman ve para limiti yok... Elitler arasında şu sıralar tatil tercihi özel adalarda kalabalık gruplarla deniz-kum tatili yapmak ile ünlü kayak merkezlerinden birçok odası bulunan bir chalet'yi kiralayıp kışın olabildiğince tadına varmak bulunuyor.

4 GÜNÜ 4 MİLYON $
İddialı bir şey yapmak istiyorsanız W Maldives'i önerebilirim. Otel kısa bir süre önce Extreme Island Takeover isimli bir paketi hizmete sundu. 78 bungalovdan oluşan alanın tamamını kiralıyorsunuz. Özel bir tatil, bir kutlama ya da bir davet için yapacağınız bu kiralama için kesenin ağzını açmanız gerekiyor. Zira dört gece için yaklaşık 4 milyon doları gözden çıkarmak lazım.

BİN 500 METREKARELİK SARAY YAVRUSU
Kış tatili için hazırlıklara başladınız mı? Hemen bir öneride bulunalım. Dünyanın önde gelen kayak merkezi Courchevel'de güzel bir chalet kiralayın. Chalet Owens, bin 500 metrekarelik alanıyla zaten karlar arasında bir sarayı andırıyor. Altı yatak odalı chalet'nin içinde 250 metrekarelik bir barın bulunduğunu da söylemeden edemeyeceğim. Kendinizi evinizde hissedeceğiniz bu chalet'de kalmak tabii ki biraz pahalı. Aralık ayında 7 gecelik konaklama için 330 bin euro'yu gözden çıkarmanız gerekiyor.

BİZE ULAŞIN