13.8 milyon dolarlık dünya turu

Özel bir jet ve dünyanın en lüks otel ve restoranları... 13.8 milyon doları gözden çıkaran süper zenginler bavullarını bu kez hayatlarının seyahati için hazırlıyor

13.8 milyon dolarlık dünya turu
Teksaslı Gregory Patrick'in kurduğu DreamMaker, ultra-lüks seyahat hizmetleri veren bir şirket. Ve bu şirketin son projesi milyon dolarlık bir dünya turu. Ayrıntıları Forbes dergisinin sayfalarına taşınan bu seyahat insanın ağzını açık bırakacak türden.

50 KİŞİLİK ÖZEL EKİP
Bu kadar büyük bir meblağ ��dediğiniz bir seyahatte tabii ki sizinle özel olarak ilgilenilmesini ve her şeyin çok dakik olmasını istemeniz normal. Bu nedenle şirket tura katılan grup için 50 kişilik bir ekip ayarlıyor. Bu ekibin bir kısmı grubun indiği yerlerde onları karşılıyor ve çevirmenliklerini üstleniyor. Bir kısmı ise jette ve tüm seyahat boyunca yanlarında bulunuyor.

SÜPER ZENGİNLERE GÖRE
50 kişiyle 20 günde 20 şehri gezebileceğiniz bu turun hedef kitlesi 850 milyon dolar ya da üzeri servete sahip olanlar...

EĞLENCELİ AKTİVİTELER
Tabii ki bu seyahatte sadece farklı ülke ve şehirler görmekle kalmayacaksınız. Birbirinden eğlenceli aktivitelere de katılacaksınız. Dünyanın en ünlü yoga eğitmenleriyle yoga yapacak, bir moda haftasına katılacak, dünyanın en ünlü gurme ve şefleriyle yemek yapıp yiyecek hatta eğer merakınız varsa bir şans oyununu da o oyunun en ünlü temsilcisiyle oynayabileceksiniz.

DÜNYANIN EN LÜKS TATİL BELDELERİ
20 gün boyunca nereleri ziyaret edeceğinizi de sıralayalım: Koh Samui (Tayland), Siem Reap (Kamboçya), Katmandu (Nepal), Agra (Hindistan), Floransa (İtalya), Siena (İtalya), Cannes (Fransa), Moulinet (Fransa), Londra (İngiltere), Barcelona (İspanya), Ibiza (İspanya), Marbella (İspanya), Marrakeş (Fas), Havana (Küba), Knoxville (Amerika), Kona (Hawaii), El Nido (Filipinler) ve Manila (Filipinler).

1 MİLYON DOLARLIK KOKTEYL ÇUBUĞU
Bu seyahatin sonunda anı olarak misafirlere üzerinde bir dünya bulunan, gidilen 20 noktayı sembolize eden 20 küçük pırlantayla süslenmiş altın bir konteyl çubuğu hediye ediliyor. Böylece yolculuğunuzun anısını ömür boyu taşımanız mümkün oluyor.
BİZE ULAŞIN