2017’nin en yeni lüks otelleri

Lüks, yeni trend ve yatırımlarla gelişen bir sektör. Lüks tatil sektörü de bu yıl yepyeni otellerin açılmasıyla bambaşka bir havaya bürünecek. İşte bu yıl “Hizmette sınır yoktur” sözünü sık sık hatırlatacak, dünyanın dört bir yanındaki birbirinden iddialı beş otel

2017’nin en yeni lüks otelleri
Hoshinoya Bali
Japon lüks markası Hoshino, Ubud yağmur ormanlarının ortasında, yerel kültürden ilham alan bir tatil cenneti inşa ediyor. 30 villa, yerel halk tarafından kutsal kabul edilen Pakerisan Nehri'nin kıyısında bulunuyor. UNESCO Dünya Mirasları Listesi'nde yer alan muhteşem bir bölgede konuşlanacak olan tatil alanında geleneksel Japon misafirperverliğini yaşama şansını yakalayabilirsiniz. Nadir bulunan bir doğal güzellik ve spiritüel bir mekanda huzurlu ve güzel bir tatil istiyorsanız Hoshinoya Bali tam size göre.

Oetker Palacio langara
Brezilya'nın en büyük kentlerinden biri olan Sao Paulo'nun nefes kaynağı Burle Marx Parkı'nda inşa edilen Palacio Tangara, bu yıl nisan ayında kapılarını misafirlere açacak. Otelin 59'u suit, 141 odası bulunacak. Her müşteri, özel terasından doğa içinde bulunan otelin keyfini çıkartabilecek. Bu dev otelde kalanlar Michelin yıldızlı şef Jean-Georges Vongerichten tarafından yapılan yemeklerin de tadını çıkartacak.

The Silo Hotel
Güney Afrika'nın üç başkentinden biri olan Cape Town eylül ayında açılacak yeni lüks otel The Silo'nun heyecanını yaşıyor. İsminden de anlaşılacağı üzere otel eski bir silo yani tahıl ambarının binasında konuşlanıyor. Tabii ki bu eski bina milyon dolarlık bir yatırımla bambaşka bir şekle büründürülmüş. Binanın ilk altı katı, Zeitz Museum of Contemporary Art Africa'ya ev sahipliği yapacak. Otelin en üst katında da cam bir havuz ve şehrin en lüks barlarından biri olacak.

The Freehand LA
Amerika'nın en popüler tatil rotalarından biri olan Los Angeles'ta gelecek ay açılacak olan The Freehand, 167 odalı lüks bir tatil noktası olacak. 1924 yılında inşa edilen bir binanın yenilenmesiyle ortaya çıkan otel, kısa süre içinde Los Angeles'ın en popüler buluşma noktası olmaya aday.

1 Hotel Brooklyn Bridge
Amerika'nın kalbi New York'ta açılacak olan 1 Hotel Brooklyn Bridge, muhteşem Manhattan manzarasıyla insanı kendisine âşık edecek türden. Yerel sanatçıların eserlerinin yer alacağı bina sanat çevresinin buluşma noktası olacak.

Havalimanı modası
Bir tayt, güzel spor ayakkabılar çoğu zaman seyahatte şık olmanız için yeterli. Güzel aksesuvarlarla desteklediğiniz iyi bir spor kombinin yerini hiçbir şey tutmaz.

BİZE ULAŞIN