Instagram’da en iyi bornoz sizinki olsun!

Instagram’da otel odanızda keyif yaptığınızı göstemek istiyorsanız üzerinizde bornoz olması şart! Bu yüzden otel grupları birbirinden iddialı bornozlarla müşterilerinin kalbini çalmaya çalışıyor

Instagram’da en iyi bornoz sizinki olsun!
Lüks seyahatte durum öyle bir hale geldi ki kılı kırk yaran servet sahibi müşterileri çekebilmek için oteller, aklınıza gelmeyecek detaylarla uğraşıyor. Son dönemde lüks otellerin en çok yatırım yaptığı konuysa bornozlar... Evet, evet yanlış okumadınız... Lüks oteller farklı, rengarenk hatta ünlü modacılar tarafından tasarlanan bornozları müşterilerinin beğenisine sunuyor. Bir İngiliz gazetesi, "Otel odasında fotoğraf çektirip Instagram'a koymak bir gelenek oldu. Bornozlarla fotoğraf çektirilmesine ise hepimiz aşinayız. Bu durumda oteller fotoğrafta güzel çıkacak bornozları müşterilerinin beğenisine sunuyor" yorumunda bulundu. İşte bu konuda en iddialı beş otel...

CLARIDGE'S
Londra'nın en ikonik otellerinden biri olan Claridge's, 1930 yılından bu yana müşterilerine hizmet veriyor. Londra'da lüks dendiğinde akla gelen ilk otellerden biri olan Claridge's müşterilerinin biraz daha kalbini çalabilmek için bornozlara yatırım yaptı. Diane von Furstenberg tarafından tasarlanan bu bornozlarla fotoğraf çektirmek çok keyifli.

HOTEL AMERICANO
New York'un havalı otellerinden Hotel Americano, misafirleri için jean'den özel olarak üretilmiş bornozlar kullanıyor. Bu bornozlar sayesinde, otel odanızda çektirdiğiniz fotoğrafınız çok daha havalı ve güzel görünüyor.

EL COSMICO
Teksas'ta 21 dönümlük bir arazi üzerine kurulmuş olan El Cosmico'nun bütün odaları karavan ve çadırlardan oluşuyor. Müşterilerine farklı bir deneyim sunmayı amaçlayan bu otelin gökkuşağı renklerindeki kimono havasındaki bornozu aklınızı alacak kadar güzel.

HOTEL SAINT CECILIA
Teksas'ta bulunan 14 odalı lüks butik otelin, batik kimono tarzı bornozları otel dünyasının en havalıları arasında. Bornozlar, Hindistan'da el boyamasıyla yapılıyor ve ardından ABD'ye getiriliyor.

THE KIPTON
Bu butik otel grubu belki de otel dünyasının en hoş bornoz serisine sahip. Leopar desenli bornozları görünce hemen giyip fotoğraf çekmek istiyorsunuz.
BİZE ULAŞIN