Yeni lüks rotası Meksika oldu

Tabii ki Avrupa’nın ve Amerika’nın pabucu tamamen ama atılmış değil. Ancak özellikle 30 yaşın altındaki yeni nesil gençlerin tercihi kesinlikle Meksika... Hem beş yıldızlı otellerde zaman geçiriyorlar hem de doğanın ve tarihin tadını çıkarıyorlar

Yeni lüks rotası Meksika oldu
Avrupa'yı gezmek bir yere kadar ama artık popüler olan Meksika'yı keşfetmek... Travel Weekly dergisi tarafından yapılan son araştırmanın sonuçlarına göre özellikle yeni jenerasyon bambaşka bir yaşamı deneyimleyebileceği Meksika'yı yeni tatil rotası olarak belirlemiş durumda. Meksika'da en çok tercih edilen yerlerse Sian Ka'an (Meksika'nın Quintana Roo eyaletindeki Tulum şehrinde yer alan bir biyosfer rezervi), Todos Santos şehri, Tulum kenti ve Sayulita şehri... Birçoğunun ismini bile belki duymadığınız bu beldeler, son dönemde özellikle de 30 yaş altındaki popüler, zengin ve tanınmış gençlerin yeni favorisi... Dergi bu rotalarda gençlerin hem lüks otellerde tatil yaptığını hem de ülkenin muhteşem doğasının tadını çıkardığını söylüyor.

Sörf seven Sayulita'ya
Meksika'nın yağmur ormanları ile Pasifik sularının buluştuğu noktada yer alan eski bir balıkçı kasabası Sayulita… Bohem ruhlu hayalperestler ve sörfçüler sayesinde bu belde artık Tulum ve Trancosa kadar popüler.

Ekoturizm için Sian Ka'an
Sian Ka'an en az Tulum şehri kadar popüler. Son dönemde ekoturizmin en poppüler rotalarından biri bu belde. UNESCO'nun koruması altında olan Sian Kaan, dünyanın en güzel doğalarından birine sahip.

Todos Santos'ta görkemli tatil
Meksika'nın son dönemde en popüler tatil rotalarından biri Todos Santos şehri. Beş yıldızlı otelleriyle ve büyüleyici sahil şeridiyle bu şehri hem dinlenmek hem de güzel bir deniz tatili yapmak için tercih edebilirsiniz.

Tulum şöhretlerin tercihi
Meksikalı ve ABD'li ünlü isimlerle beraber bir tatil yapmak istiyorsanız rotanızı Tulum'a çevirmeniz gerekiyor. Tatilde lüks oteller, gece kulüpleri, restoranlar arıyorsanız Meksika'daki adresiniz Tulum demektir.
BİZE ULAŞIN