Dünyanın alışveriş haritası

Dünyanın alışveriş haritası

Yaz aylarının popüler tatil rotaları, alışveriş meraklılarının da kalbini çalacak türden. İster lüks merkezlerde ister butiklerde alışveriş yapabilirsiniz

VİYANA
Avusturya'nın başkenti Viyana, mağazaları erken kapanmasına rağmen, bulabileceğiniz farklı el işi tasarım eşyalarla kalbinizi çalacak bir şehir. Şehirde el işi süslemeler, ev eşyaları, aksesuvarlar da hayranlık uyandıracak boyutta. Avrupa'nın geneline göre daha sade parçaları da bulabileceğiniz bu şehirde zevkinize uygun birkaç küçük butik bulmanız garanti.

DUBAI
Dubai, lüks alışveriş dendiği zaman gidilmesi gereken destinasyonlar arasında. Her şeyin en lüksünü bulabileceğiniz alışveriş merkezlerinde büyük modaevlerinin altın, kristal ve incilerle süslenmiş en iddialı parçalarını da satın alabilirsiniz. ABD dışındaki ilk Bloomingdales'in de yine Dubai'de açılmış olması alışveriş çılgınlığının ne boyutta olduğunu ortaya koyuyor.
?
BUENOS AIRES
Arjantin'in başkenti Buenos Aires, renkli, bol desenli tasarımları sevenleri ve deri aksesuvar meraklılarını çekecek her şeye sahip. Şehirde ayrıca mücevher tasarımları da büyüleyici.

MADRID
Madrid, deri ve kürke meraklıysanız ilgilinizi çekecek bir seyahat rotası... Ayrıca bol desenli elbiselere de bir göz atın derim.
BİZE ULAŞIN