En güzel manzaralar bu otellerde

Şehirlerin sembolü olan yapıları otel odanızdan çıkmadan doyasıya seyretmek ister misiniz? O zaman bu otellere gitmelisiniz

En güzel manzaralar bu otellerde
NE WYORK
ABD'nin en güzel şehirlerinden biri olan New York'un en önemli sembollerinden biri Empire State Binası. The Langham Place isimli otel bu muhteşem binaya sadece 300 metre uzaklıkta bulunuyor. Şehrin kalbinin attığı Manhattan'daki Beşinci Cadde'de bulunan otel, Michelin yıldızlı şeflerin görev yaptığı restoranları, art-deco tarzdaki odaları ve muhteşem manzarasıyla New York seyahatinizi unutulmaz kılacak.

PARİS
Fransa'nın başkenti Paris'e ilk yaptığınız seyahati hatırlayın. En çok nereyi görmek istemiştiniz? Birçoğunuz eminim "Eyfel Kulesi" yanıtını verecektir. Bir de bu muhteşem mimari yapının en yakınında, onu en güzel açıdan gördüğünüz bir otelde konakladığınızı düşünün... İşte bu özelliğe sahip otel, Residence Charles Floquet. Eyfel Kulesi'ne 5 dakika yürüme mesafesindeki bu rezidanstaki farklı boyutlardaki odalardan birine rezervasyon yaptırabilirsiniz.

PEKİN
Çin'in kuzeybatısı boyunca uzanan Çin Seddi, ülkenin en önemli yapılarından biri olma özelliğine sahip. Ülkenin başkenti Pekin'de bulunan The Flower Yard isimli otel, muhteşem mazarasıyla Pekin'de geçen günlerinizin daha da unutulmaz olmasını sağlayacak.

LONDRA
İngiltere'nin başkenti Londra demek Big Ben demek. Bu tarihi saat kulesini en güzel şekilde görebileceğiniz otel ise Park Plaza Westminster Bridge London. 1859 yılında inşa edilen otel içindeki bistroları, ultra-lüks tasarımı ve Big Ben'e 15 dakika uzaklıkta bulunmasıyla büyüleyici...

ATİNA
Yunanistan'ın başkenti Atina'ya gidip de Partenon'u görmemek imkansız. Peki bu muhteşem yapının otel odanızdan göründüğünü hayal edebiliyor musunuz? The AthensWas Hotel, şehirdeki en güzel Partenon manzarasına sahip. Otelin altıncı katında yer alan Partenon manzaralı restoranda yemek yemekse şu an şehirdeki en havalı etkinliklerden biri.

BİZE ULAŞIN