19 Ocak 2018, Cuma

Kayserispor, 2. kupanın peşinde

Kayserispor Yönetim Kurulu Üyesi Muhammed Ali Temel, 2008 yılında Türkiye Kupası’nı kazandıklarını hatırlatarak, “Müzemizde bir tane var. Canı sıkılıyor. Bu sene iddialıyız. 2008’deki kupamızın yanında bir arkadaş daha istiyoruz” dedi.

Kayserispor, Ziraat Türkiye Kupası çeyrek finalinde Teleset Mobilya Akhisarspor ile eşleşti. Kura çekimin ardından basın mensuplarına açıklamalarda bulunan Kayserispor Yönetim Kurulu Üyesi Muhammed Ali Temel, "Zor bir eşleşme. Güzel maçlar bizi bekliyor. Kayserispor'un ligde ve kupadaki hedefi şampiyonluk. Kayserispor, 2008 Türkiye Kupası şampiyonu. Müzemizde bir tane var. Canı sıkılıyor. Bu sene iddialıyız. 2008'deki kupamızın yanında bir arkadaş daha istiyoruz. Bu sene inşallah finale kadar gidip, kupayı almak istiyoruz" diye konuştu.

Süper Lig'de bu hafta evinde oynayacakları Galatasaray maçının hatırlatılması üzerine Temel, "İki renktaş takımın maçı. Gerçekten güzel ve keyifli bir maç. Kayserispor, büyük taraftarının desteği ile 3 puan için sahada olacaktır. 3 puan ile ayrılan taraf olmak istiyoruz" diye cevap verdi.

URL kopyalanmıştır.