Uşak’ta Patron, Koca Fabrikayı Kapatıp Çalışanlarıyla Geziye Çıktı

Uşak’ta Patron, Koca Fabrikayı Kapatıp Çalışanlarıyla Geziye Çıktı
Uşak’ta faaliyet gösteren bir firma çalışanların moral ve motivasyonunu yükseltmek amacıyla faaliyetlerine 3 gün ara verip koskoca fabrikayı da kilitleyerek 132 kişilik bir kafile ile tatile çıktı.
Yıldırımlar Baskı Boya A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Ali Yıldırım ve firma personelleri Bursa’nın tarihi ve turistlik yerlerine moral ve motivasyon gezisi düzenlediler. Uşak’tan 3 otobüs ve 132 kişi ile yola çıkan kafileye 3 adet rehber eşlik etti. Bursa Tophane, Orhan Gazi Türbesi, Osman Gazi Türbesi, Bursa Ulu Cami, Yeşil Cami, Yeşil Türbe, Emir Sultan Hz. Türbesi, Bursa Ulu Çınar, Cumalı Kızık Köyü’nü gezdiler.
Gerçekleştirdikleri ziyaret hakkında bilgi veren Yıldırımlar Baskı Boya A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Ali Yıldırım; “Personelimiz için her yıl düzenlediğimiz moral ve motivasyon gezilerimize devam ediyoruz. Bu yıl üçüncüsünü düzenlediğimiz geleneksel gezimizi personellerimizin de isteği üzerine Bursa’ya gerçekleştirdik. Firma olarak personellerimizin birbirleri ile olan diyaloglarının artması, moral ve motivasyonlarının yükselmesi, iş stresinden uzaklaşmalarını, arkadaşlık ve dostluklarının güçlenmesini hedefliyor, bu tip organizasyonlarımızla bunu gerçekleştirdiğimize inanıyorum. Çalışma arkadaşlarımızın mutlu olması bizleri de mutlu ediyor. Ramazan bayramı sonrasında 45 kişilik bir kafile ile tekrar gezi düzenleyeceğiz.” dedi.
BİZE ULAŞIN