Aşk ve Mavi 40. son bölüm tamamı izle (tek parça olarak) İzle!

Atv'nin sevilen dizisi Aşk ve Mavi 40. bölümüyle seyircisi ile buluştu. Her hafta merak uyandıran yeni bölümleriyle seyirciyi ekran başına kitleyen Aşk ve Mavi 40. bölümüyle yine seyircisinden tam not aldı. Cuma akşamlarının vazgeçilmez dizisi Aşk ve Mavi'de heyecan kaldığı yerden ediyor. Aşk ve Mavi 40. bölümünde neler oldu?  işte tüm detayları....Mavi konağı terk ediyor

AŞK VE MAVİ 40. BÖLÜMDE NELER OLDU?

Safiye ve Mavi, konağı terk ederler. Sinem'in kurnazca planı, Mavi ve Ali'yi git gide uzaklaştırmaktadır. Cemal ise derdini ne Safiye'ye ne de ailesine anlatamaz. Herkes Gülay'ın karnındaki bebeğin Cemal'den olduğuna inanmaktadır. Faysal, Cemal'i bir an önce nikah masasına oturtmaya çalışırken, Safiye'nin boşanma davası açması Cemal'in elini iyice zayıflatır.

AŞK VE MAVİ 41. BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI HEMEN İZLE

AŞK VE MAVİ 39.BÖLÜM ÖZETİ

Cemal, Ayhan'ın cinayetini üstlenmiştir. Ali, Ayhan'ı öldürenin kendisi olduğunu söylese de kimse ona inanamaz. Faysal, Cemal'e karşı nefret doludur. Hem Ayhan'ı öldürmüş hem de kardeşi Gülay'ı hamile bırakmıştır. Mavi, Ali'yle Sinem arasında bir ilişki olduğundan şüphelenir. Ali'nin harcamalarını inceleyen Mavi, şüphesinde haklı olduğunu görür.

BİZE ULAŞIN