Aşk ve Mavi 33. son yeni bölüm tamamı (tek parça olarak)

Atv'de yayınlanan Aşk ve Mavi yeni sezon'a bu aksam merhaba dedi. Cuma gecelerinin reyting rekortmeni dizisi Aşk ve Mavi izleyiciden tam puan almayı başardı. Peki, Aşk ve Mavi yeni sezonda neler olacak? Cemal, tekne kazasından 3 ay geçmesine rağmen hâlâ bulunamadı. Mavi ise merdivenlerden düşme sonucu bebeğini kaybediyor. İşte Aşk ve Mavi 33. bölümünün tamamını kesitsiz olarak SABAH TV'den izleyebilirsiniz.Peki Aşk ve Mavi'nin 34. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Cuma gecelerinin reyting rekortmeni dizisi Aşk ve Mavi izleyiciden tam puan almayı başardı. Aşk ve Mavi 33. yeni bölüm için heyecanlı bekleyiş sona erdi. Ekranların merakla beklenen Aşk ve Mavi ikinci sezona bomba gibi giriş yaptı. 22 Eylül 2017 Cuma akşamı ekranı gelen Aşk ve Mavi dizisi izleyiciyi ekrana kilitledi. Yeni sezon çekimlerine Kapadokya Ürgüp'te devam eden Aşk ve Mavi dizisinin seti hayranlar tarafından basıldı. Geçtiğimiz sezon reyting rekorları kıran Aşk ve Mavi dizisinin çekimleri Kapadokya'da devam ediyor. Peki, Aşk ve Mavi yeni sezonda neler olacak? Cemal, tekne kazasından 3 ay geçmesine rağmen hâlâ bulunamadı. Mavi ise merdivenlerden düşme sonucu bebeğini kaybediyor. İşte Aşk ve Mavi 33. bölüm tamamını kesitsiz olarak SABAH TV'den izleyebilirsiniz.

Teknedeki kazanın üzerinden 3 ay geçmesine rağmen Cemal hâlâ bulunamamıştır. Göreçkiler, Cemal için gıyabi cenaze töreni düzenlemeye karar verirler. Mavi, konağın merdivenlerinden düşünce bebeğini kaybetmiştir. Ali, bir yandan yıkılan Mavi'ye destek olurken bir yandan da abisi Cemal'den gelecek umutlu haberi beklemektedir.

BİZE ULAŞIN