Aşk ve Mavi 41. son bölüm tamamı izle (tek parça olarak) İzle!

Atv'nin sevilen dizisi Aşk ve Mavi 41. bölümüyle seyircisi ile buluştu. Her hafta merak uyandıran yeni bölümleriyle seyirciyi ekran başına kitleyen Aşk ve Mavi 41. bölümüyle yine seyircisinden tam not aldı. Cuma akşamlarının vazgeçilmez dizisi Aşk ve Mavi'de heyecan kaldığı yerden ediyor. Aşk ve Mavi 41. bölümünde neler oldu? işte tüm detayları....

AŞK VE MAVİ 41. BÖLÜMDE NELER OLDU?

Cemal, bebeğin kendisinden olmadığını anlatmaya çalışsa da Gülay'la söz yüzüğü takmaktan kurtulamaz. Cemal'den boşanan Safiye, bu haberi duyar duymaz konağa dönmeye karar verir. Fazıl, Safiye'nin dönmesi üzerine Cemal'le Safiye'yi birbirinden uzak tutmak için Mavi ve Ali'den yardım ister. Fatma'nın doğum yaptığı hastanede çalışan bir hemşire, vicdan azabına dayanamaz ve Fatma'ya bebeğinin ölmediğini söylemeye karar verir. Fatma, Demirhan'a bir adım daha yaklaşmıştır.

AŞK VE MAVİ 40. BÖLÜMDE NELER OLMUŞTU?

Safiye ve Mavi, konağı terk ederler. Sinem'in kurnazca planı, Mavi ve Ali'yi git gide uzaklaştırmaktadır. Cemal ise derdini ne Safiye'ye ne de ailesine anlatamaz. Herkes Gülay'ın karnındaki bebeğin Cemal'den olduğuna inanmaktadır. Faysal, Cemal'i bir an önce nikah masasına oturtmaya çalışırken, Safiye'nin boşanma davası açması Cemal'in elini iyice zayıflatır.

BİZE ULAŞIN