Bu Şehir Arkandan Gelecek 11. son bölüm fragmanı yayınlandı - İzle!

Bu Şehir Arkandan Gelecek 11. son bölüm fragmanı yayınlandı. Atv'nin en çok izlenen dizilerinden Bu Şehir Arkandan Gelecek yayınlanmaya tüm hızıyla devam ediyor. Atv'nin yeni dizisi 11. yeni bölümüyle ekranlara gelecek. Çarşamba akşamları izleyenleri ekran başına kilitleyen dizi Bu Şehir Arkandan Gelecek 11. son bölümüyle bu akşam ekranlara gelecek. Yeni bölüm de neler olacak? "Yine ne yıkmaya çalışıyorsunuz üstümüze?"

BU ŞEHİR ARKANDAN GELECEK 11. SON BÖLÜM DE NELER OLACAK?

Ali, Tekin'i yaraladığı şüphesiyle gözaltına alınır. Seyit ise Tekin'in işini bitiremediği için daha da hırslanmıştır. Artık amacı Tekin'in canını almak değil, en yakınına zarar vermektir.

Yeni hedefi Derin'dir. Kızının hayatı için endişelenen Tekin'in etrafında güvenebileceği tek kişi vardır; ezeli düşmanı Ali. Derin'i ona emanet eder, tehlikeyi söyler ve ondan kızını asla yalnız bırakmamasını ister. Ali'yle arası hala bozuk olan Derin için bu o kadar da kolay olmayacaktır.

Seyit tehlikesinden bihaber olan Derin, Ali'nin, riskli hamileliği yüzünden sürekli yanında olmaya çalıştığını düşünür. Ona çocuğuna babalık yapmasının tek koşulu olduğunu söyler. Aslı'yı hayatından tamamen çıkaracaktır. Ali bunu kabul eder. Ancak bu Aslı'nın dünyasını başına yıkacaktır.

Derin'i korumak için mahallede saklanabilecekleri bir yer arayan Ali, Cengiz'in yardımıyla bir ev bulur. Ancak Seyit, Bora sayesinde bu evin yerini de öğrenir. Tam bu sırada Aslı'dan gelen bir telefon Ali'yi çok zor durumda bırakır. Ya Aslı'ya gidecek, ya Derin'le kalacaktır. Her iki tercihin de bedeli ağır olacaktır.

BİZE ULAŞIN