Bu Şehir Arkandan Gelecek 6. son bölüm fragmanı yayınlandı!

Bu Şehir Arkandan Gelecek 6. son bölüm fragmanı yayınlandı. Atv'nin yeni olan ve henüz 5 bölümüyle kendini sevdiren dizisi Bu Şehir Arkandan Gelecek 6. bölüm fragmanını yayınladı. Kerem Bürsin, Leyla Lydia Tuğutlu ve Gürkan Uygun başrolleri paylaştığı heyecan dolu dizinin yeni bölümünde neler olacak? İşte tüm detaylar...

BU ŞEHİR ARKANDAN GELECEK 5. BÖLÜM DE NELER OLDU?

Ali'ye zarar vermek için organize edilen hileli dövüş sırasında Tekin, onun Şahin'in oğlu olduğunu anlar. Şahin ise şartlı tahliyesini yakmak pahasına Tekin'in evini basar, yakasına yapışır. Gözaltına alınır. Hapse dönmekten kurtulmasının tek yolu Tekin'in şikayetini geri çekmesidir.

Ali, Şahin'in düştüğü durum yüzünden kendini suçlu hissetmektedir. Onun serbest bırakılması için eline Yiğit'le ilgili bir koz geçer. Ancak işler yolunda gitmez, Ali'nin umudu boşa çıkar. Geriye kalan tek çare Tekin'in insafa gelmesidir.

Tekin ise durumu fırsata çevirmenin yolunu bulmuştur. Şahin'in özgürlüğü karşılığında Derin'den büyük bir fedakarlık ister. Ancak Derin giderek Ali'yle daha fazla yakınlaşmaktadır. Boks salonunda baş başa kaldıkları bir gece büyük bir tehlikeyle karşı karşıya gelirler.

Ali olan biten her şeye rağmen işleri yoluna koyup, Şahin'i kurtarmaya kararlıdır. Ancak en yakınındakinden gelecek son darbe Ali'yi yıkacaktır.

BİZE ULAŞIN