Cennet'in Gözyaşları 2. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Hemen izle

Cennet'in Gözyaşları 2. bölüm fragmanı yayınlandı! Atv'nin yepyeni dizisi Cennet'in Gözyaşları Pazar gecesine damga vurdu!  Süreç Film’in yapımcılığını üstlendiği Sadullah Celen’in yönetmenliğini yaptığı yeni dizi ”Cennet’in Gözyaşları” bundan sonra her Pazar Atv ekranlarında seyirciyle buluşacak! Başrollerinde Adı Efsane ve Kırgın Çiçekler kadrosunda izlediğimiz Almila Ada ile Güneşin Kızları ve Dayan Yüreğim gibi dizilerde izlediğimiz Berk Atan yer alıyor. Dizi, annesi tarafından terk edilen Cennet isimli genç bir kızın duygu dolu hayat hikayesine odaklanıyor. Dizide bu hafta Annesi tarafından bebekken terk edilmiş Cennet babaannesi Mukaddes'le beraber yoksul mahallede yaşamaktadır. Mimarlık fakültesinden birincilikle mezun olacağı gün, yakışıklı ve başarılı patronu Selim'le yolları kesişir. İşte Cennet'in Gözyaşları 2. bölüm fragmanı! Cennet'in Gözyaşları dizisinin her son bölümünü sabah.com.tr'den izleyebilirsiniz "Ne siz ne aileniz ne de şirketiniz artık umrumda bile değil!"

Atv'nin yepyeni dizisi Cennet'in Gözyaşları dizisi izleyiciden tam puan almayı başardı.Sosyal medya kullanıcıları tarafından olumlu yorumlarda bulunuldu. Cennet'in Gözyaşları dizisinin tüm haber ve videolarını sabah.com.tr'den ve Sabah TV'den bulabilirsiniz.

Süreç Film'in yapımcılığını üstlendiği Sadullah Celen'in yönetmenliğini yaptığı yeni dizi "Cennet'in Gözyaşları" bundan sonra her Pazar Atv ekranlarında seyirciyle buluşacak! Başrollerinde Adı Efsane ve Kırgın Çiçekler kadrosunda izlediğimiz Almila Ada ile Güneşin Kızları ve Dayan Yüreğim gibi dizilerde izlediğimiz Berk Atan yer alıyor. Dizi, annesi tarafından terk edilen Cennet isimli genç bir kızın duygu dolu hayat hikayesine odaklanıyor. Dizide bu hafta Annesi tarafından bebekken terk edilmiş Cennet babaannesi Mukaddes'le beraber yoksul mahallede yaşamaktadır. Mimarlık fakültesinden birincilikle mezun olacağı gün, yakışıklı ve başarılı patronu Selim'le yolları kesişir. İşte Cennet'in Gözyaşları 2. bölüm fragmanı! Cennet'in Gözyaşları dizisinin her son bölümünü sabah.com.tr'den izleyebilirsiniz "Ne siz ne aileniz ne de şirketiniz artık umrumda bile değil!"

BİZE ULAŞIN