Cennet'in Gözyaşları 9. yeni bölüm fragmanı yayınlandı!

Cennet’in Gözyaşları yeni 9. Bölüm fragmanı yayınlandı. Cennet’in Gözyaşları 8. Bölüm izleyici ile buluştu. Başrollerini Selim karakterini canlandıran Berk Atan ve Cennet karakterine hayat veren Almila Ada’nın paylaştığı dizi her Pazar saat 20.00’da ATV ekranlarında yayınlanıyor. Süreç Film’in yapımcılığını üstlendiği dizinin yönetmenliğini Sadullah Celen yapıyor. Cennet’in Cennetin Gözyaşları yeni 9. Bölüm fragmanı ve Cennet’in Gözyaşları son bölümünü sabah tv'den izleyebilirsiniz."Benden sakladığı başka bir şey var!"

Uzun süredir heyecanla beklenen "Cennetin Gözyaşları" dizisinin çekimleri başladı.

"Bazı bağlar vardır, hiç kopmayan. Anne çocuk gibi, kadim dostluklar gibi, gerçek aşklar gibi. Cennetin Gözyaşları bu kopmayan bağların kadim öyküsü. Kopmayıp kördüğüm haline gelen bağların. Çünkü kimse kaderinden kaçamaz."

atv ekranlarında izleyiciyle buluşmaya hazırlanan, Süreç Film – Ali Gündoğdu imzalı Cennetin Gözyaşları dizisinin çekimleri başladı. Yönetmen koltuğunda Sadullah Celen'in oturduğu ve bir Kore formatından uyarlanan dizinin başrollerini Esra Ronabar, Berk Atan ve Almila Ada paylaşıyor. Ayrıca Zehra Yılmaz, Güler Ökten, Yusuf Akgün, Ebru Destan, Hazım Körmükçü, Çiçek Acar, Ali İpin, Sencan Güleryüz, Süeda Çil, Ebru Nil Aydın, Sude Nur Yazıcı ve Oktay Çubuk gibi başarılı isimler rol alıyor.

BİZE ULAŞIN