EDHO | Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 73. son bölüm tamamı yayınlandı (tek parça olarak) İzle!

Atv'nin reyting rekortmeni dizisi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'da heyecan tüm hızıyla sürüyor.Salı akşamlarının vazgeçilmez dizisi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'ın tüm yeni bölümlerini SABAH TV'den izleyebilirsiniz. Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi yayınlandığı ilk günden itibaren Salı gecelerinin vazgeçilmez dizisi olmayı başardı. Peki Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinde 73. bölümde neler oldu? EDHO'NUN 73. Bölümünde ünlü şarkıcı Demet Akalın cenaze sahnesinde Ahmet Aslan ile birlikte söylediği Çeşm-i Siyahım türküsü de çok beğenildi. Eskıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'ın 74. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Eskıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'ın 72. bölümü biter bitmez EDHO'nun yeni bölüm fragmanını Sabah.com.tr'den hemen izleyebilirsiniz. Tarifsiz bir acı

Hızır Çakırbeyli için yola çıkan kurşun hedefini şaşırınca Zeyno'nun hayatına mal olur. Çakırbeyli Ailesi bu kez en günahsızlarını bırakır toprağa. Canından can giden Meryem günahlarının bedelini bu denli ağır ödediğinden yakınır. Kızının katilinin bulunması artık hayattaki tek amacıdır ve bunun için yapamayacağı şey yoktur. Aileyi karanlığa boğan kaybın faillerini bulmak için herkes üstüne düşeni yapacaktır. Bu seferberlikte düşmana en çok yaklaşan ise Ceylan olacaktır.Ceylan'ın görüştüğü kişiler bir isim vermenin karşılığında Ünal Kaplan'ın masasına oturmayı teklif ederler. Hızır'ı, yıkıcı hamleleriyle geri döndürmeyi başaran güçlerin tetikçilerine ulaşılacaksa eğer bu isteğin gerçekleşmesi imkansız olmayacaktır. Diğer bir kızını kaybeden baba Ünal Kaplan da Çakırbeyli Ailesi için yardıma hazırdır ama bu savaşın ne kadar kanlı olacağının da farkındadır.

Kayıp yaşamaktan usanmış Hayriye ana da düşer katilin peşine. Hurşit'in kaçarken bulup getirdiği tetikçiyle yapılacak yüzleşme ise beklenmedik bir şekilde sonuçlanacaktır.

EŞKIYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ'DA 74. BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI

CENAZE SAHNESİNDE DEMET AKALIN VE AHMET ASLAN'DAN ÇEŞM-İ SİYAHIM TÜRKÜSÜ

EŞKIYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ 73. BÖLÜM ÖNEMLİ SAHNELER!

BİZE ULAŞIN