EDHO | Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 74. son bölüm tamamı yayınlandı (tek parça olarak) İzle!

Atv’nin reyting rekortmeni dizisi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 74. son bölümü ile her hafta olduğu gibi bu haftada merak uyandıran yeni bölümüyle ekrana geldi. Salı akşamlarının vazgeçilmezi haline gelen EDHO yeni bölümle yine zirveyi kimseye bırakmadı. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 74. son bölümü izlemek isteyenler doğru adresteler. Kaçıranlar ve yeniden seyretmek isteyenlerler Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 74. son bölümü izleyebilirler.

Her hafta zirveyi kimseye bırakmayan Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz bu haftada reytingleri alt üst edecek yeni bölümüyle yine izleyicisinin gönlüne taht kurdu. EDHO'da yeni bölümde yeniden başlayan felaketler zinciri kimsenin rahat bir nefes almasına izin vermez. Zeyno'nun intikamının alınmasında büyük katkısı olan Servet, kısa zamanda düşmanlar tarafından fark edilir. İşte yeni bölümden tüm detaylar…

?

Hızır, kızının ölümüne sebebiyet veren düşmanından tüm zor koşullara rağmen intikamını almış, kalbini biraz olsun soğutmuştur. Bunun gerçekleşmesine olanak sağlayan Nevzat, öldürülenin bir gizli tanık olması nedeniyle, devletin gölgesinin artık Çakırbeyliler üzerinde olmayacağını açıkça belirtir. Böylece masaya kabul görülecekleri konusunda söz verilen yeni isimler, olduğundan daha tehlikeli bir konuma gelir. Bir an önce yok edilmeleri mevzusunda uzlaşılsa da Kimsesiz Yaşar masada yapacağı hamlesiyle dokunulmaz olmayı başaracaktır. Tam bitti denilen yerden yeniden başlayan felaketler zinciri kimsenin rahat bir nefes almasına izin vermez. Zeyno'nun intikamının alınmasında büyük katkısı olan Servet, kısa zamanda düşmanlar tarafından fark edilir. Mübeccel'i de yanına alarak bir an önce ülkeyi terk etmekten başka çaresi kalmaz. Yapacakları yolculuğun varacağı yeri ise kimse tahmin edemeyecektir.

BİZE ULAŞIN