Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 55. son bölüm fragmanı yayınlandı!

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 55. son bölüm fragmanı yayınlandı. Atv'nin reyting hükümdarı dizisi Eşkıya merakla beklenen 55. bölüm fragmanını yayınladı. Hayranlarına adeta dakika saydıran dizinin yeni bölümünde neler olacak? Salı akşamları ekrana gelecek EDHO 55. bölüm yine nefesleri kesecek! İşte Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 55. son bölüm fragmanı...

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 55. son bölüm fragmanıyla izleyenleri heyecanlandıran dizinin yeni bölümü nefesleri kesecek! EDHO 54. bölüm Ercüment Hızır ve oğlu Hızır Ali'yi kaçırmıştı. Eşkıya'nın 55. bölümünde neler olacak?

"Vatanına ve milletine ihanetten daha büyük bir acı yoktur..."

EŞKIYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ 55. BÖLÜM DE NELER OLACAK?

Ercüment Hızır ve oğlu Hızır Ali'yi kaçırdı. Eşkıya'nın 55. bölüme işkence görüntüleri damgasını vuracak. Herkes Ercüment'in bu hamlesinin arkasından hezimete uğramışken, Ünal ve Suzi kurtarma planı peşinde? Ünal ve Suzi başarılı olabilecek mi?

EŞKIYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ 54. BÖLÜM DE NELER OLDU?

Hızır, Ünal Kaplan yerine Özer'i yok ederek CIA ile alenen savaş başlatmıştır. Özer'in ölümü tahmin edildiği gibi masaya huzur getirmez. Arkasında bıraktığı ortağı Ercüment, kendine yapılan yanlışı kolay kolay kabul etmeye niyeti olmayan CIA'in yeni silahı olacaktır. Bu sürpriz gelişme, zamanla toparlanmaya başlayan masanın, iyiye giden ticareti için bir tehdittir. Hızır'ın gözünü korkutmak ise öyle kolay olmayacaktır. Lider olarak masaya kurulan tuzaklara karşılık vermekte geç kalmaz. Huzur kaçırmak isteyenlere inat birlik beraberlik mesajı vermek adına organize ettikleri gecede adeta düşman çatlatacaklardır. Esra'nın yaptığı yanlışı bir türlü hazmedemeyen İlyas depresyondadır. Evine gitmemesi ve her gün yaşadıklarını unutmak adına kendini dağıtması Çakırbeyli ailesini bunaltır. Her ne kadar ayrılmak istediğini söylese de Esra'yı hala sevmektedir. Handan ve Ceylan'ın yanına sığınan Esra da ne yapacağını bilmez haldedir. Bu duruma son vermek de ailenin toparlayıcısı Meryem'e düşer. Sonunda ikna olan Esra'yı evinde kötü bir sürpriz beklemektedir.

BİZE ULAŞIN