Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 65. Son Bölüm Fragmanı yayınlandı İzle!

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 56. (Yeni) Son Bölüm fragmanı yayınlandı İzle! ATV'de yayınlanan Eşkıya Dünayay Hükümdar Olmaz 56. Son Bölüm'de Hızır namını korumak için mücadeleye giriyor. "Masa toplanır, Rüstem ve Avni ölür!"

HIZIR'IN SEVDİKLERİ TEHDİT ALTINDA

EŞKIYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ

Yayın Tarihi : 18 Nisan 2017 / Salı

Yayın Saati : 20.00

65.Bölüm:

Bin bir tehlikeli planla masaya getirilmeye çalışılan Rüstem nihayet Türkiye'ye ayak basar. Hızır yalanların saklanmasını daha fazla sağlayamayacağından endişelidir. Bu yüzden Rüstem ve Avni'nin bir an önce masada yok edilmesini ister. Davut ise bu konuda acele davranılmaması taraftarıdır çünkü O'nun savaşı ve planları daha büyüktür.

Serkan'ın eylemlerinde ona yardımcı olmaları için ceza evinden çıkarıp ortalığa saldığı adamlar Hızır'ın gazabından nasiplerini alırlar. Buna karşılık olarak Serkan da ona ayak bağı olan Hızır'ı yakınlarıyla tehdit eder.

Ünal'ın Ceylan ile aynı evde kalması Hızır'a oldukça rahatsızlık vermektedir. Son dönemde etrafında oynanan oyunlardan bunalan Meryem ise isyan eder. Esra ve İlyas'ın da büyük günü gelip çatmıştır. Tüm aile boşanmaya mani olmaya çalışırken İlyas tehlikeli sularda yüzmeye devam eder. Boğulması ise an meselesidir.

BİZE ULAŞIN