Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 64. son bölüm tamamı (tek parça olarak) full - Hemen izleyebilirsiniz!

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 64. son bölüm tamamı yayınlandı. Atv'nin reyting rekortmeni dizisi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 64. bölüm boyunca reytinglere damgasını vurdu. Yayın hayatı boyunca reytingleri alt üst eden dizinin yeni bölümü de dün akşam ekranlara geldi. Aksiyon dolu bölümleriyle izleyenleri ekran başına kilitleyen dizi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 64. son bölümü yine izleyenleriyle unutulmayacak bir bölümü daha geride bıraktı. Salı akşamlarının vazgeçilmezi Eşkıya hayranlarını 64. son bölümüyle de mest etmeyi başardı. Nefes kesen 64. son bölümün ardından yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı soruları da akıllara gelmeye başladı bile! Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 64. son bölümü hemen buradan izleyebilirsiniz. EDHO'nun son bölümünde neler oldu? İşte tüm detaylar... Hızır köşeye sıkıştı!

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 65. son bölüm fragmanı yayınlandı

Atv'nin rekortmen dizisi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dün akşam efsane bir bölümü daha geride bıraktı. Senaryosuyla izleyenlerin gönlüne taht kuran Eşkıya dizisinin yeni bölümünde neler olacak? EDHO hayranları son bölümün ardından internette Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 65. son bölüm fragmanını aratmaya başladı bile! Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 65. son bölüm fragmanını buradan izleyebilirsiniz.

EŞKIYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ 64. SON BÖLÜM DE NELER OLDU?

Alparslan sağ gösterip sol vurmuş hiç beklenmedik bir anda Ünal Kaplan'a sıkmıştır. Avni'nin ölmesine kesin gözüyle bakan masa üyeleri şok olur. Alparslan'nın Ünal'ın ölümüyle ilgili CIA ile uzlaşmış olmasına anlam veremezler. Bu durum son ana kadar Avni'nin öldürüleceğini düşündüğünden pusuda bekleyen Serkan'ı keyiflendirir. Düşman tarafta her şey yolunda gidiyor gibidir.

Tek engel Suzi!

İkinci bir kötü sürpriz ise masanın üç kurucusundan biri olan ve öldü sanılan Avni'nin ağabeyi Rüstem'in yaşadığının ortaya çıkmasıdır. Masadaki yerini geri alması için önünde tek bir engel vardır, o da Suzi!

Suzi ölecek mi?

Yaşanan olaylarda kilit bir noktada yer alan Suzi geri döner. CIA için şimdi sıra ondadır. Ünal Kaplan ve Çakırbeylilere olan bağlılığı yüzünden şahsi hareket eden Suzi, şirketiyle ters düşebilecek noktaya gelmiştir. Bu yüzden ölümü istenmektedir.

Suzi'nin korumacı tavrı İlyas'a olan ilgisinin her geçen gün artmasından da kaynaklanır. Bunca tehlikenin arasında İlyas ile bu denli yakınlaşmakla en büyük riski alıyordur aslında. İkili nihayet baş başa kalma fırsatı bulur fakat bu durum çok uzun sürmeyecektir.

Çember daralıyor...

İstihbarattan Serkan, Çakırbeylilerin etrafındaki çemberi hızla daraltmaktadır. Avni ve Mert'ten sonra İlker'i de kendi safına çeker. Bir yandan yeğeni diğer yandan içerideki hainlerle uğraşmak zorunda kalan Hızır'ın pes etmesine ramak kalmıştır.

BİZE ULAŞIN