Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 65. son bölüm tamamı (tek parça olarak) full - tıkla izle!

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 65. son bölüm tamamı yayınlandı. Atv'nin reyting rekormeni dizisi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 65. son bölümüyle ekranlara geldi. Reytinglerin hükümdar dizisi 65. son bölümüyle hız kesmeden tüm heyecanıyla devam ediyor. Salı akşamlarının vazgeçilmezi haline gelen Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 65. son bölüm de neler oldu? Hayranlarının merakla takip ettiği aksiyon dizisi bir hafta aranın ardından yeni bölümüyle dün akşam evlerinize konuk oldu. Atv'nin fenomen dizisi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 65. son bölümü buradan hemen izleyebilirsiniz. İşte tüm detaylar... Hızır'ın sevdikleri tehdit altında

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 66. son bölüm fragmanı yayınlandı mı? (Ne zaman yayınlanacak?)

Aksiyon sahneleriyle hayranlarına heyecan dolu anlar yaşatan atv'nin fenomen dizisi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dün akşam yeni bölümüyle ekranlara geldi. İzleyenler yeni bölümün ardından internette Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 66. son bölüm fragmanını aratmaya başladı. EDHO'nun yeni bölüm fragmanı ne zaman yayınlanacak? Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 66. bölüm fragmanının Pazar günü yayınlanması bekleniyor. Yeni bölüm fragmanı yayınlandığında buradan izleyebilirsiniz...

EŞKIYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ 65. SON BÖLÜM DE NELER OLDU?

Binbir tehlikeli planla masaya getirilmeye çalışılan Rüstem nihayet Türkiye'ye ayak basar. Hızır yalanların saklanmasını daha fazla sağlayamayacağından endişelidir. Bu yüzden Rüstem ve Avni'nin bir an önce masada yok edilmesini ister. Davut ise bu konuda acele davranılmaması taraftarıdır çünkü O'nun savaşı ve planları daha büyüktür.

Serkan'ın eylemlerinde ona yardımcı olmaları için ceza evinden çıkarıp ortalığa saldığı adamlar Hızır'ın gazabından nasiplerini alırlar. Buna karşılık olarak Serkan da ona ayak bağı olan Hızır'ı yakınlarıyla tehdit eder.

Ünal'ın Ceylan ile aynı evde kalması Hızır'a oldukça rahatsızlık vermektedir. Son dönemde etrafında oynanan oyunlardan bunalan Meryem ise isyan eder. Esra ve İlyas'ın da büyük günü gelip çatmıştır. Tüm aile boşanmaya mani olmaya çalışırken İlyas tehlikeli sularda yüzmeye devam eder. Boğulması ise an meselesidir.

BİZE ULAŞIN