Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 66. son bölüm fragmanı yayınlandı - Hemen izle!

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 66. son bölüm fragmanı yayınlandı. Atv'nin en çok seyredilen dizilerinden Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 66. son bölüm fragmanı yayınlandı. Reyting hükümdarı dizinin yeni bölüm fragmanı heyecanla bekleniyordu. İzleyici tarafından büyük ilgiyle izlenen atv'nin rekortmen dizisi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz liderliği yayınlandığı ilk günden bu yana bırakmadı. Hayranları tarafından yeni bölümün ardından hemen fragmanı aratılmaya başlatılan Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin 66. son bölüm fragmanı da yayınlandı. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 66. son bölüm fragmanını buradan izleyebilirsiniz. İşte tüm detaylar... ''Rüstem ve Avni o masada ölecek!''

EŞKIYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ 66. SON BÖLÜM DE NELER OLACAK?

Masanın kurucularından Rüstem'in gelişi bir türlü durulmayan suları iyice bulandırır. Ünal ve Suzi ile ilgili gerçeğin ortaya çıkması an meselesi olduğundan Hızır bir an önce masanın toplanmasını istemektedir. Toplantıdan önce Rüstem ile bir araya gelen Ceylan ve Alparslan oyunlarına devam ederler. Herkesin nabız yokladığı görüşme istenildiği gibi geçer fakat Rüstem'in şüpheci tavrı son bulmaz. Şüphecilik konusunda Ünal Kaplan'ın da eski ortağından aşağı kalır yanı yoktur. Rüstem'in ne yapıp edip kendini masada kurban ettirmeyeceğini düşünmektedir. Davut ise Hızır gibi fevri davranmak istemez. Bu durum da Ünal'ı kuşkuya düşürür.

İstihbarat cephesinde ise yeni gelişmeler vardır. Serkan, Vehbi'nin elinden kaçırdığı Cemil'in işbirlikçisini yakalayarak elini kuvvetlendirir. İlker'in Serkan ile olan ortaklığı da başına iş açacaktır.

Bu sırada Çakırbeyli hanesi de oldukça gerilir. Davut'un evi artık tehlikeli olduğundan Ünal ve Suzi bir süre burada saklanmak zorunda kalırlar. Meryem'in Ceylan ile Ünal'ın arasını yapma çabaları ise devam eder.

EŞKIYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ 65. SON BÖLÜM DE NELER OLDU?

Binbir tehlikeli planla masaya getirilmeye çalışılan Rüstem nihayet Türkiye'ye ayak basar.

Yalanlar ortaya çıkacak mı?

Hızır yalanların saklanmasını daha fazla sağlayamayacağından endişelidir. Bu yüzden Rüstem ve Avni'nin bir an önce masada yok edilmesini ister. Davut ise bu konuda acele davranılmaması taraftarıdır çünkü O'nun savaşı ve planları daha büyüktür.

Hızır'ın yakınları tehlikede!

Serkan'ın eylemlerinde ona yardımcı olmaları için ceza evinden çıkarıp ortalığa saldığı adamlar Hızır'ın gazabından nasiplerini alırlar. Buna karşılık olarak Serkan da ona ayak bağı olan Hızır'ı yakınlarıyla tehdit eder.

Boşanacaklar mı?

Ünal'ın Ceylan ile aynı evde kalması Hızır'a oldukça rahatsızlık vermektedir. Son dönemde etrafında oynanan oyunlardan bunalan Meryem ise isyan eder. Esra ve İlyas'ın da büyük günü gelip çatmıştır. Tüm aile boşanmaya mani olmaya çalışırken İlyas tehlikeli sularda yüzmeye devam eder. Boğulması ise an meselesidir.

BİZE ULAŞIN