Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 66. son bölüm tamamı (tek parça olarak) full - Hemen izleyin!

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 66. son bölüm tamamı yayınlandı. Atv'nin en çok seyredilen dizilerinden Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 66. son bölümüyle yine nefesleri kesti. Yayınlanan her bölümüyle reytinglere hükümdar olan aksiyon dizisi bu hafta da izleyiciyi ekran başına kilitlemeyi başardı. Eşkıya'nın yeni bölümünde şüphe kol geziyor! Salı akşamlarının vazgeçilmez aksiyon dizisi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 66. son bölümünde neler oldu? Hayranları tarafından büyük ilgiyle izlenen dizi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yayınlandığı ilk bölümden bu yana reytinglere damgasını vuruyor! Dün akşam ekranlara gelen bölümde yine nefesler tutuldu. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 66. son bölümü buradan hemen izleyebilirsiniz... İşte tüm detaylar...

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 67. son bölüm fragmanı yayınlandı!

Atv'nin rekortme dizisi Eşkıya dün akşam ekranlara gelen bölümüyle izleyenlere yine unutulmaz bir bölüm yaşattı! Nefeslerin tutulduğu bölümde aksiyon yine dinmedi. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'ın hayranları son bölümün ardından 67. son bölüm fragmanını aratmaya başladı. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 67. son bölüm fragmanı yayınlandı.

EŞKIYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ 66. SON BÖLÜM DE NELER OLDU?

Masanın kurucularından Rüstem'in gelişi bir türlü durulmayan suları iyice bulandırır.

Şüphe kol geziyor!

Ünal ve Suzi ile ilgili gerçeğin ortaya çıkması an meselesi olduğundan Hızır bir an önce masanın toplanmasını istemektedir. Toplantıdan önce Rüstem ile bir araya gelen Ceylan ve Alparslan oyunlarına devam ederler. Herkesin nabız yokladığı görüşme istenildiği gibi geçer fakat Rüstem'in şüpheci tavrı son bulmaz. Şüphecilik konusunda Ünal Kaplan'ın da eski ortağından aşağı kalır yanı yoktur. Rüstem'in ne yapıp edip kendini masada kurban ettirmeyeceğini düşünmektedir.

İstihbarat cephesinde yeni gelişmeler

Davut ise Hızır gibi fevri davranmak istemez. Bu durum da Ünal'ı kuşkuya düşürür. İstihbarat cephesinde ise yeni gelişmeler vardır. Serkan, Vehbi'nin elinden kaçırdığı Cemil'in işbirlikçisini yakalayarak elini kuvvetlendirir. İlker'in Serkan ile olan ortaklığı da başına iş açacaktır.

Çakırbeyli hanesi gergin!

Bu sırada Çakırbeyli hanesi de oldukça gerilir. Davut'un evi artık tehlikeli olduğundan Ünal ve Suzi bir süre burada saklanmak zorunda kalırlar. Meryem'in Ceylan ile Ünal'ın arasını yapma çabaları ise devam eder.

BİZE ULAŞIN