Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 67. son bölüm fragmanı yayınlandı - Hemen izle!

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 67. son bölüm fragmanı yayınlandı. Atv'nin reyting hükümdarı dizisi Eşkıya'nın yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Salı akşamlarının vazgeçilmezi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 67. son bölümü fragmanı yayınlandı. İzleyenler tarafından büyük ilgiyle izlenen aksiyon dizisi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 67. son bölüm fragmanını buradan izleyebilirsiniz. İşte tüm detaylar... "Yeni lider kim olacak?"

EŞKIYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ 67. SON BÖLÜM DE NELER OLACAK?

Henüz Rüstem'in kardeşini öldürmesinin şokunu atlatamayan masa üyeleri, Ünal Kaplan'ı karşılarında gördüklerinde bir kere daha sarsılırlar. Hızır'ın planları yaşanan beklenmedik gelişmeler sebebiyle sekteye uğramıştır. Yeni plan Rüstem'i hayatta bırakıp arkasındakilerin kim olduğunu ve haklarında neler bildiklerini öğrenmek doğrultusunda olacaktır.

Davut'un planları ise gayet yolundadır. Masada bir dehşet dengesi kurarak, üç büyük gücü birbirleriyle uzlaşmadan iş yapamaz hale getirmeyi başarmıştır. Bu durum Ünal düşmanlığı için bir bahane olacaktır. Şimdi asıl merak konusu ise dengelerin alt üst olacağı bu dönemde masadaki gücün kimin elinde olacağıdır.

Gizli iş çevirmeden duramayan Hızır, Tipi ile eski aşkı Gönül'ün karşılaşmasının arkasından da çıkar. Emine'nin karşı olduğu ilişki için bu kez Meryem devreye girer. Suzi, Hayriye Ana tarafından sorguya çekilir ve duygularını itiraf eder. Nihayet duygularıyla yüzleşen İlyas da sevdiğini kabul edecektir. İlk kez bu kadar keyifli olan ikiliyi günün sonunda kötü bir sürpriz beklemektedir.

EŞKIYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ 66. SON BÖLÜM DE NELER OLDU?

Masanın kurucularından Rüstem'in gelişi bir türlü durulmayan suları iyice bulandırır.

Şüphe kol geziyor!

Ünal ve Suzi ile ilgili gerçeğin ortaya çıkması an meselesi olduğundan Hızır bir an önce masanın toplanmasını istemektedir. Toplantıdan önce Rüstem ile bir araya gelen Ceylan ve Alparslan oyunlarına devam ederler. Herkesin nabız yokladığı görüşme istenildiği gibi geçer fakat Rüstem'in şüpheci tavrı son bulmaz. Şüphecilik konusunda Ünal Kaplan'ın da eski ortağından aşağı kalır yanı yoktur. Rüstem'in ne yapıp edip kendini masada kurban ettirmeyeceğini düşünmektedir.

İstihbarat cephesinde yeni gelişmeler

Davut ise Hızır gibi fevri davranmak istemez. Bu durum da Ünal'ı kuşkuya düşürür. İstihbarat cephesinde ise yeni gelişmeler vardır. Serkan, Vehbi'nin elinden kaçırdığı Cemil'in işbirlikçisini yakalayarak elini kuvvetlendirir. İlker'in Serkan ile olan ortaklığı da başına iş açacaktır.

Çakırbeyli hanesi gergin!

Bu sırada Çakırbeyli hanesi de oldukça gerilir. Davut'un evi artık tehlikeli olduğundan Ünal ve Suzi bir süre burada saklanmak zorunda kalırlar. Meryem'in Ceylan ile Ünal'ın arasını yapma çabaları ise devam eder.

BİZE ULAŞIN