Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 67. Bölüm İzle (Son bölüm ve tek parça)

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 67. son bölüm tamamı yayınlandı. Atv'nin en çok seyredilen dizisi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 67. son bölümüyle yine ekranların hükümdarı oldu. Her bölümüyle reytinglere damgasını vuran reyting hükümdarı dizinin yeni bölümünde aksiyon yine dur durak bilmedi. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 67. son bölüm dün akşam izleyenlere unutulmaz bir bölüm daha yaşattı. Hayranlarının merakla takip ettiği aksiyon dizisi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 67. son bölümü buradan hemen izleyebilirsiniz. İşte tüm detaylar... Masanın en güçlüsü kim olacak?

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 68. son bölüm fragmanı yayınlandı mı? (Ne zaman yayınlanacak)

Atv'nin rekortmen dizisi dün akşam ekranlara gelen yeni bölümüyle izleyenleri ekran başına kilitledi. Salı akşamlarının vazgeçilmez dizisi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'ın 67. son bölümünün ardından izleyenler yeni bölüm fragmanını aratmaya başladı. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 68. son bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı. Yeni bölümün fragmanı yayınlandığında buradan izleyebilirsiniz. Dizinin 68. son bölüm fragmanının Pazar günü yayınlanması bekleniyor...

EŞKIYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ 67. SON BÖLÜM DE NELER OLDU?

Henüz Rüstem'in kardeşini öldürmesinin şokunu atlatamayan masa üyeleri, Ünal Kaplan'ı karşılarında gördüklerinde bir kere daha sarsılırlar.

Yeni plan!

Hızır'ın planları yaşanan beklenmedik gelişmeler sebebiyle sekteye uğramıştır. Yeni plan Rüstem'i hayatta bırakıp arkasındakilerin kim olduğunu ve haklarında neler bildiklerini öğrenmek doğrultusunda olacaktır.

Masada güç kimde olacak?

Davut'un planları ise gayet yolundadır. Masada bir dehşet dengesi kurarak, üç büyük gücü birbirleriyle uzlaşmadan iş yapamaz hale getirmeyi başarmıştır. Bu durum Ünal düşmanlığı için bir bahane olacaktır. Şimdi asıl merak konusu ise dengelerin alt üst olacağı bu dönemde masadaki gücün kimin elinde olacağıdır.

Gizli iş çevirmeden duramayan Hızır, Tipi ile eski aşkı Gönül'ün karşılaşmasının arkasından da çıkar. Emine'nin karşı olduğu ilişki için bu kez Meryem devreye girer.

Suzi sorguda

Suzi, Hayriye Ana tarafından sorguya çekilir ve duygularını itiraf eder. Nihayet duygularıyla yüzleşen İlyas da sevdiğini kabul edecektir. İlk kez bu kadar keyifli olan ikiliyi günün sonunda kötü bir sürpriz beklemektedir.

BİZE ULAŞIN