Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 71. bölüm tamamı (tek parça olarak) - İzle! (Sezon Finali)

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 71. bölüm tamamı yayınlandı. Atv'nin rekortmen dizisi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 71. son bölümüyle sezon finalini yaptı. Sevenlerinin merakla takip ettiği atv'nin aksiyon dizisi Eşkıya heyecan dolu 71. son bölümünün ardından sezonu kapattı. Hayranlarını her bölümüyle ekran başına kilitleyen EDHO bomba gibi bir sezon finali yaptı. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 71. sezon finali bölümünü buradan tek parça olarak hemen izleyebilirsiniz. İşte tüm detaylar... Fırtına öncesi sessizlik

EŞKIYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ 71. SON BÖLÜMDE NELER OLDU? (SEZON FİNALİ)

Hızır Çakırbeyli, kendisi için canını feda eden Vehbi'nin ölümünden sonra eve kapanır. Abisinin yadigarının kaybı Hızır'a çok ağır gelmiştir. Serkan'ın verilen görevi yerine getirememesi Rüstem'in planlarını sekteye uğratmıştır. Her ne kadar bir an önce kaçıp gitmek istese de işini tamamlamak zorunda bırakılır. Son hamlesi için Hızır'ın evden çıkmasını kollayan Serkan kurduğu tuzakla ava gittiğini zannederken av olacaktır.

Ünal Kaplan masasındaki kan davasının bitmesi adına Rüstem ile bir kez daha karşı karşıya gelir. Düşmanlıklarını ilan eden iki masa lideri birbirlerine rest çekerler. CIA tarafından gücünü kaybeden Rüstem geri adım atmayarak meydan okumaya devam edecektir.

Meryem'in yeni görevi Hızır'ı ve gittikçe büyüyen ailesini ayakta tutmaktır. Aldığı son darbeden sonra kolay kolay kendine gelemeyecek olan Hızır'ın aklında tüm işleri ailenin diğer erkeklerine bırakıp gitmek vardır. Ceylan da kendisi için aynı şeyi arzular. Artık biraz huzur bulmak herkesin hakkıdır.

BİZE ULAŞIN