Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 88. Son Bölüm Fragmanı yayınlandı hemen İzle!

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 88. son bölüm fragmanı yayınlandı. Atv'nin en çok seyredilen ve her bölümüyle reytinglere damgasını vuran dizisi Salı akşamlarını kasıp kavurmaya devam ediyor. Hayranları tarafından merakla izlenen dizinin yeni bölümünde neler olacak? "Hepsini bitirmemiz lazım!"

Pudra Hakkı masadan istediklerini alabilmek adına giriştiği mücadelesine üyelerin zaafları üzerine giderek devam etmektedir. Tipi'den başlayarak uygulamaya geçirdiği planları masadakilerle sınırlı kalmayacak, Ceylan'a kadar uzanacaktır. Kimsesiz Yaşar'a göre uzlaşma vakti geçmiş harekete geçme vakti gelmiştir. Çakırbeyliler dört bir koldan saldırıya geçerek Hakkı'yı köşeye sıkıştırma peşine düşerler. Hızır'ın gözleri önünde Ömer'e yapılanın da bir karşılığı olacaktır elbet…

Ömer'in görüş esnasında başına gelenlere tanık olan Meryem, oğlunun daha fazla orada kalmasını istemez. Konumu itibariyle bunu sağlayabilecek tek kişi olan Ceylan'dan gelebilecek yardımı beklemekten başka çare yoktur. Bekleyişte olan Çakırbeyli hanesinin sakinliğini bozacak gelişmeler yaşanması ise an meselesidir.

BİZE ULAŞIN