Kanatsız Kuşlar 13. son bölüm tamamı (tek parça olarak) full izle!

Kanatsız Kuşlar 13. son bölüm tamamı tek parça olarak yayınlandı. Atv'nin sevilen dizisi kanatsız kuşlar her hafta yeni ve merak uyandıran bölümleriyle ekrana gelmeye devam ediyor. Perşembe akşamlarının vazgeçilmezi olan Kanatsız Kuşlar nefes kesen bölümleriyle seyircisi ile buluşuyor. Bu haftada 13. bölümüyle ekrana gelen Kanatsız Kuşlar seyircisinden tam not aldı. Her bölümüyle izleyenleri ekran başına kilitleyen dizinin yeni bölümünde neler oldu? Kanatsız Kuşlar 13. son bölümünü buradan hemen izleyebilirsiniz. İşte tüm detaylar...

KANATSIZ KUŞLAR 13.SON BÖLÜMDE NE OLDU?

Taze aşıklar göz hapsinde!

Zeynep ve Onur'un yakınlaştığını gören Nefise, gözlerine inanamaz ve kızının peşine düşer. Zeynep ise her şeyden habersiz, Onur'la doludizgin aşkını yaşamaktadır. Tuba, Muzaffer'le vakit geçirmek için Nefise'nin bir anlık yokluğundan yararlanır. Kaan, Cemre'nin internette, uygunsuz sitelere düşen fotoğraflarını görür ve Cemre için işler içinden çıkılmaz bir hal alır. Küçük Aysun, Mert'le oynarken, Mert'in düştüğünü gören Muzaffer, Aysun'u bunun suçlusu sayarak öfkeden delirir. Aysun'u savunan Emre ile Muzaffer'in karşı karşıya gelmesi büyük olayların başlangıcı olur. Emre, intikam hırsıyla, Behzat'ın sinsi planlarından habersiz, yeniden onunla çalışmaya başlar. Zeynep için kavga eden Onur ve Ahmet'in arasında ise ipler iyice gerilir. Artık, Onur'un, Ahmet'i mahvetmek için bambaşka bir planı vardır.

KANATSIZ KUŞLAR 14. BÖLÜMDE NELER OLACAK?

"Emre'yi ben doğurmadım!"

Yapımcılığını Ata Türkoğlu-Koliba Film, yönetmenliğini Kemal Uzun'un üstlendiği, senaryosunu Hakan Haksun'un kaleme aldığı Kanatsız Kuşlar'da başlıca rolleri Melis Tüzüngüç, Ümit İbrahim Kantarcılar, Ahmet Varlı, Deniz Bolışık, Fatih Al, Servet Pandur ve Seda Türkmen paylaşıyor.

Hayata tutunabilmek için amansızca mücadele eden dört kardeş ile çocukları için her türlü fedakarlığa katlanan genç ve güzel bir annenin iç içe geçen öyküsü… İyilikten kötülüğün, kötülükten ise umudun doğabileceğini anlatan Kanatsız Kuşlar, bir yudum mutluluk için çırpınan dramatik yaşamların hikayesini ekranlara yansıtıyor.

KANATSIZ KUŞLAR 14. YENİ BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI! HEMEN İZLE

BİZE ULAŞIN